Lista zajęć PASJODZIELENIE pracownia rozwoju - Małgorzata Dulińska

PASJODZIELENIE pracownia rozwoju - Małgorzata Dulińska

Opis

gość - Małgorzata Dulińska

„Pasjodzielenie” to cykl warsztatów prowadzonych w ramach Pracowni Rozwoju Osobistego, inspirowanych sąsiedzkimi działaniami i pasjami, które dostarczają cennej wiedzy i umiejętności z bardzo różnych obszarów – od muzyki, rękodzielnictwa, ekologii po modę, dbanie o zdrowy styl życia i wiele innych. Każde spotkanie, szczególnie mieszkających „po sąsiedzku” osób jest cenną lekcją i niezwykle ciekawym doświadczeniem. Czasami staje się nawet początkiem nowej pasji czy zajęcia, które przynosi spełnienie i satysfakcję.

Zaproszeni goście dzielą się swoimi pasjami i historią, stając się często dla uczestników warsztatów źródłem inspiracji. Dzięki tym spotkaniom możemy poznać obszary dotąd nieznane, zdobyć nowe umiejętności i poznać ludzi, którzy również chcą się rozwijać, tak, aby realizować swoje marzenia.

Dzięki „Pasjodzieleniu” możemy po prostu wzajemnie się inspirować, uczyć i dobrze bawić.

Małgorzata Dulińska
Kim jestem?
Z wykształcenia jestem ekonomistką, z pasji terapeutką ciała, masażystką i refleksolożką. Od ponad 12 lat prowadzę gabinet „Od stóp do głów”, w którym każdy znajdzie wsparcie kiedy ciało domaga się uwagi i zadbania o zdrowie fizyczne i emocjonalne. Jestem certyfikowaną nauczycielką metody Vedic Art I stopnia. Pracuję ze snami, interesuje się astrologią i numerologią, kolekcjonuję cytaty.
Co mnie kręci?
• Vedic Art czyli malowanie intuicyjne, dzięki któremu możemy uświadomić sobie, co nas w życiu napędza, a co blokuje. Ta prosta i w 100% skuteczna metoda pozwala uwolnić się od ograniczających nas przekonań.
• Podróże małe i duże. Dwukrotnie doświadczyłam magi drogi szlakiem do Santiago de Compostela pokonując na własnych nogach setki kilometrów

Prowadząca: Magdalena Knitter - dyplomowana life coach, trenerka rozwojowa i pedagożka. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada również certyfikat trenerski Teorii Ról Zespołowych wg dr M. Belbina. Specjalizuje się w tematach: szczęścia, relacji interpersonalnych, wzmacniania poczucia własnej wartości, komunikacji oraz współpracy. Prowadzi warsztaty umiejętności interpersonalnych, grupy rozwojowe, coachingi indywidualne oraz wyjazdy z rozwojem dla kobiet do Włoch.

Prowadzi też zajęcia dla pracowników firm, dla Biur Karier, wykładowców oraz studentów w zakresie budowania efektywnych zespołów oraz współpracy w zespole.

Autorka książek: „Najważniejsza decyzja” oraz „Kobieta w wewnętrznej podróży”.

Pracownia Rozwoju Osobistego to projekt, który powstał, aby dać możliwość wszechstronnego, szeroko rozumianego rozwoju każdemu człowiekowi, bez względu na wiek. Projekt ten działa na Dworcu Kultura CK w Piasecznie, we współpracy z Magdaleną Knitter Coaching, która rozwojem osobistym zajmuje się już od kilkunastu lat. Pomysł na niego wyrósł z warsztatów Grupy Rozwojowej dla kobiet, którą Magdalena Knitter prowadzi w CK Piaseczno od 9 lat. Doświadczenia pracy z ludźmi pokazały, że rozwój nie tylko podnosi poziom samoświadomości, ale pomaga spełniać się w bardzo różnych obszarach: społecznym, emocjonalnym czy zawodowym. Sprawia, że nie stoimy w miejscu, lecz dążymy do uzyskania pełni naszego potencjału, rozwijania posiadanych talentów lub odkrywania nowych, a także wypracowywania nowych umiejętności. Jest zatem siłą napędową, umożliwiającą realizację swoich marzeń i celów.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 18:00
27.11.2023
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji