Lista zajęć Magdalena Dąbrowska ŚWIĄTECZNY DECOUPAGE - ŚWIECZNIK - warsztaty

ŚWIĄTECZNY DECOUPAGE - ŚWIECZNIK - warsztaty

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

ŚWIĄTECZNY DECOUPAGE - ŚWIECZNIK
warsztaty z techniki decoupage

Ciemne i chłodne zimowe wieczory chcemy rozjaśnić zapalając kilka świec, które kojarzą nam się również ze zbliżającymi się Świętami. W tym roku zapraszamy na świąteczną odsłonę warsztatów decoupage, podczas których uczestnicy przygotują świecznik w tej technice. Czas spędzony na warsztatach będzie wspaniałym momentem wyciszenia i skupienia. Drewniany świecznik ze świątecznymi motywami może zostać piękną ozdobą wigilijnego stołu, pamiątką lub własnoręcznie zrobionym upominkiem dla bliskiej osoby.

O prowadzącej: Magdalena Dąbrowska – z wykształcenia fotograf i historyk sztuki; miłośniczka sztuk plastycznych – oprócz fotografii zajmuje się hobbystycznie rysunkiem oraz renowacją przedmiotów codziennego użytku. Zafascynowana minimalizmem, uwielbia dawać przedmiotom drugie życie przez ich odnawianie i przerabianie – poprowadziła już kilkanaście warsztatów decoupage.

Instruktor

Z wykształcenia fotograf i historyk sztuki; od lat mieszkanka Piaseczna. Miłośniczka sztuk plastycznych - oprócz fotografii zajmuje się rysunkiem oraz renowacją przedmiotów codziennego użytku.

Uwielbia dawać przedmiotom drugie życie przez ich odnawianie i przerabianie.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
16.12.2023
3 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również