TM Orchestra

Opis

Orkiestra Symfoniczna Tomaszowa Mazowieckiego

TM Orchestra istnieje od listopada 2018 roku. Dyrygentem i osobą odpowiadającą za aranżacje jest Kamil Wrona, który na co dzień prowadzi w Miejskim Centrum Kultury naukę gry na instrumentach dętych i klawiszowych, twórca autorskich programów i audycji muzycznych oraz kompozytor hejnału Tomaszowa Mazowieckiego.

TM ORCHESTRA tworzy około 30 osób, głównie są to uczniowie, absolwenci i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Tadeusza Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim, Samorządowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Skierniewicach, studenci Akademii Muzycznej w Łodzi, a także pracownicy Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.
Misją TM ORCHESTRA jest szeroko pojęta edukacja muzyczna, promocja kultury oraz umożliwianie społeczności dostępu do koncertów symfonicznych najwyższej jakości.
Zespół, w zależności od charakteru wydarzenia wykonuje koncerty z zakresu różnych stylów muzycznych, poza muzyką klasyczną i symfoniczną, orkiestra gra również muzykę pasyjną, patriotyczną, filmową, rock, pop, blues, jazz, dance, musical.

TM ORCHESTRA współpracuje z największymi gwiazdami polskiej i międzynarodowej sceny muzycznej, takimi jak Krystyna Giżowska, Katarzyna Łaska, anna i Romuald Spychalscy, Andrzej Rybiński, Wiesław Ochmann, Andrzej „Piasek” Piaseczny, Marek Raduli, Adam Wendt, Grzegorz Wilk, Gary Guthmann, Dariusz Kozakiewicz, Robert Majewski, Dave Bo, Another Pink Floyd.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również