Lista zajęć Zajęcia rękodzieła 7-10 l.

Zajęcia rękodzieła 7-10 l.

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Zajęcia rękodzieła przygotowane są jako warsztaty różnych umiejętności praktycznych, wykorzystywanych w pracy rękodzielników. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z narzędziami oraz materiałami wykorzystywanymi w scrapbookingu, szyciu ręcznym i maszynowym, dziewiarstwie, filcowaniu, wytwarzaniu biżuterii artystycznej, frywolitkach i innych sztukach rękodzielniczych.
Celem zajęć jest przybliżenie młodym artystom możliwości jakie daje wykorzystanie umiejętności artystycznych, zapoznanie ich z warsztatem pracy rękodzielnika, ukształtowanie postawy twórczego i kreatywnego podejścia do otaczającej rzeczywistości i przedmiotów, które ich otaczają, ukształtowanie postawy szacunku i zainteresowania polskim wzornictwem i rzemiosłem tradycyjnym. Celem zajęć jest również rozbudzenie zainteresowań młodych ludzi oraz nauka umiejętności, które będą mogli dowolnie wykorzystać w dalszym życiu.
7-10 lat: celem jest nauka podstawowych umiejętności, takich jak szycie czy wyplatanie. W trakcie zajęć uczestnicy będą przygotowywać małe maskotki oraz proste przedmioty codziennego użytku, np. makramowe wieszaki na kwiaty. Celem zajęć jest również nauka organizacji pracy, planowania projektów rękodzielniczych czy dobór właściwych materiałów do właściwości projektu.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również