Lista zajęć Jak zadbać o głowę z Ajurwedą? Warsztaty pielęgnacji z nauką ajurwedyjskiego automasażu głowy.

Jak zadbać o głowę z Ajurwedą? Warsztaty pielęgnacji z nauką ajurwedyjskiego automasażu głowy.

Kategoria

inne / inne

Opis

NFORMACJA ORGANIZACYJNA
Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub [email protected]

.
Jak zadbać o umysł i radzić sobie ze stresem po ajurwedyjsku. Ajurwedyjskie sposoby pielęgnacji głowy i włosów. Korzyści z ajurwedyjskiego masażu głowy Shiroabhyanga (czyt. Sziroabjanga). Nauka ajurwedyjskiego automasażu głowy. Podczas warsztatów będziemy degustować herbatki ajurwedyjskie. Automasaż wykonamy z użyciem olejków. Zabierz ze sobą czapkę lub inne okrycie, aby ochronić głowę po masażu.

Marzena Bogucka: Dyplomowana masażystka ajurwedyjska, pasjonatka stylu życia w zgodzie z naturą i założycielka gabinetu masaży dalekowschodnich Cicha Radość Istnienia. Ukończyła studia podyplomowe na Akademii Górnośląskiej w Katowicach (dawniej GWSH) na kierunkach Masaże ajurwedyjskie – starożytna sztuka w nowoczesnym gabinecie i Ajurweda – holistyczna koncepcja zdrowia, roczne szkolenie z taoistycznego masażu stóp On Zon Su w Centrum Sztuk Zdrowotnych oraz inne kursy w zakresie masaży i wschodnich systemów medycznych. Masażem zajmuje się od 2018 roku.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 18:00
08.04.2024
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji