Lista zajęć Warsztaty impro (7-9 lat)

Warsztaty impro (7-9 lat)

Kategoria

Opis

Zapraszamy na warsztaty z improwizacji teatralnych dla dzieci, podczas których w radosnym klimacie zabaw i gier nauczymy się współpracy i uważności.

Improwizacja teatralna to wielka przygoda z własną wyobraźnią, najbezpieczniejsza szkoła przełamywania swoich barier i mnóstwo radości z przebywania z innymi. Co by było, gdyby chociaż przez jeden dzień mówić i robić pierwszą rzecz, która przyjdzie nam do głowy i zupełnie nie bać się co pomyślą inni? Wyobrażasz sobie, że wszystko co powiesz i zrobisz będzie całkowicie w porządku?

Na warsztatach z improwizacji będziemy uczyć się prostego i radosnego bycia ze sobą, poprzez zabawę odkrywać pokłady kreatywności, ćwiczyć umiejętność szybkiego reagowania, uczyć się odnajdywać w grupie i współpracować. Przy pomocy prostych ćwiczeń, gier i zabaw pokażemy, że świat, w którym pomyłka staje się prezentem może być naprawdę wspaniały, a gdy grupa nie znających się osób w bezpiecznej atmosferze puści wodze fantazji – powstaną zaskakująco piękne, zabawne lub poruszające historie.

Niezależnie od tego czy jesteś duszą towarzystwa czy nieśmiałym obserwatorem – przyjdź i odkryj swoją odwagę i kreatywność, o jakiej nie miałeś pojęcia. One naprawdę tam są!

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 11:00
10.03.2018
1 godz. Warszawa,
Sala Wilk z Wall Street - sala konfererencyjna 201, piętro II DK Kadr

Recenzje

brak recenzji