Lista zajęć PASJODZIELENIE z książką - Jolanta Łaba. "Strefa ducha, czyli o medytacjach szarodziennych"

PASJODZIELENIE z książką - Jolanta Łaba. "Strefa ducha, czyli o medytacjach szarodziennych"

Opis

„Pasjodzielenie” to cykl warsztatów prowadzonych w ramach Pracowni Rozwoju Osobistego, inspirowanych sąsiedzkimi działaniami i pasjami, które dostarczają cennej wiedzy i umiejętności z bardzo różnych obszarów – od muzyki, rękodzielnictwa, ekologii po modę, dbanie o zdrowy styl życia i wiele innych. Każde spotkanie, szczególnie mieszkających „po sąsiedzku” osób jest cenną lekcją i niezwykle ciekawym doświadczeniem. Czasami staje się nawet początkiem nowej pasji czy zajęcia, które przynosi spełnienie i satysfakcję.

Zaproszeni goście dzielą się swoimi pasjami i historią, stając się często dla uczestników warsztatów źródłem inspiracji. Dzięki tym spotkaniom możemy poznać obszary dotąd nieznane, zdobyć nowe umiejętności i poznać ludzi, którzy również chcą się rozwijać, tak, aby realizować swoje marzenia.

Dzięki „Pasjodzieleniu” możemy po prostu wzajemnie się inspirować, uczyć i dobrze bawić.

W czerwcu nasze zaproszenie przyjęła pani Jolanta Łaba

"Moją pasją jest pisanie. Od zawsze, odkąd nauczyłam się pisać, wypełniałam zeszyty kaligrafią, wierszami, przepisywaniem cytatów i fragmentów książek.

Towarzyszyło temu rysowanie, malowanie i ilustrowanie napisanych tekstów.

Kiedy zostałam teologiem - tropicielem śladów Stwórcy w świecie, moja pasja podążyła tym szlakiem. Zaczęłam pisać blogi, ilustrować słowem i obrazem to, co mnie zachwycało, i to co rodziła moja wyobraźnia. Książka powstała dawno temu, ale wydałam ją dopiero w 2023 roku, kiedy moi czytelnicy postanowili zrzucić się na drukowaną wersję e-booka.

I tak teolog, religioznawca, mama piątki dzieci, animatorka kultury, nauczycielka religii, etyki, instruktorka zajęć rękodzielniczych i właścicielka art clubu Jorlandia stała się wreszcie pisarzem.

Zapraszam na spotkanie podczas którego opowiem o drodze, jaką prowadzi mnie przez życie Słowo i Obraz."

Jolanta Łaba rocznik 1976, z wykształcenia teolog i nauczyciel, z zamiłowania instruktor rękodzieła. Mama piątki dzieci i żona jednego męża. Urodzona na Dolnym Śląsku, wychowana na Pomorzu Zachodnim, obecnie mieszka z rodziną na Mazowszu. Jest też czynną instruktorką harcerską, pracowała jako nauczycielka, asystentka prezesów (od NGO po urzędy), szefowa biur i zespołów projektowych, kierowniczka wydziałów zajmujących się programem i kontaktami zewnętrznymi, animatorka kultury i wykładowca w domach kultury, szefowa własnej firmy. Obecnie bywa nauczycielem, animatorem, pisarzem, poetą i instruktorką warsztatów w swoim art clubie Jorlandia. Prowadzi blog TEO_YOLA.

W tej przedziwnej przygodzie wciąż towarzyszy jej rodzina.

Prowadząca: Magdalena Knitter - dyplomowana life coach, trenerka rozwojowa i pedagożka. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada również certyfikat trenerski Teorii Ról Zespołowych wg dr M. Belbina. Specjalizuje się w tematach: szczęścia, relacji interpersonalnych, wzmacniania poczucia własnej wartości, komunikacji oraz współpracy. Prowadzi warsztaty umiejętności interpersonalnych, grupy rozwojowe, coachingi indywidualne oraz wyjazdy z rozwojem dla kobiet do Włoch.

Prowadzi też zajęcia dla pracowników firm, dla Biur Karier, wykładowców oraz studentów w zakresie budowania efektywnych zespołów oraz współpracy w zespole.

Autorka książek: „Najważniejsza decyzja” oraz „Kobieta w wewnętrznej podróży”.

Pracownia Rozwoju Osobistego to projekt, który powstał, aby dać możliwość wszechstronnego, szeroko rozumianego rozwoju każdemu człowiekowi, bez względu na wiek. Projekt ten działa na Dworcu Kultura CK w Piasecznie, we współpracy z Magdaleną Knitter Coaching, która rozwojem osobistym zajmuje się już od kilkunastu lat. Pomysł na niego wyrósł z warsztatów Grupy Rozwojowej dla kobiet, którą Magdalena Knitter prowadzi w CK Piaseczno od 9 lat. Doświadczenia pracy z ludźmi pokazały, że rozwój nie tylko podnosi poziom samoświadomości, ale pomaga spełniać się w bardzo różnych obszarach: społecznym, emocjonalnym czy zawodowym. Sprawia, że nie stoimy w miejscu, lecz dążymy do uzyskania pełni naszego potencjału, rozwijania posiadanych talentów lub odkrywania nowych, a także wypracowywania nowych umiejętności. Jest zatem siłą napędową, umożliwiającą realizację swoich marzeń i celów

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 18:00
03.06.2024
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji