Lista zajęć BARWNE ZWIERZĘTA - MAGICZNY ŚWIAT PASTELOWYCH BARW - LATO OTWARTYCH PRACOWNI (10-17)

BARWNE ZWIERZĘTA - MAGICZNY ŚWIAT PASTELOWYCH BARW - LATO OTWARTYCH PRACOWNI (10-17)

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Zajęcia odbywaja się w Strefie Plastyki ul. Szkolna 9 (I piętro), tel: 505-856-669. Zajęcia rozpoczną się w momencie kiedy uzbiera się minimalna liczba osób w grupie. Uczestnicy wg. kolejności zgłoszeń zostają przeniesieni z listy rezerwowej na listę uczestników, wtedy także w systemie zostanie włączona funkcja płatności.

Pełne kolorowych przygód warsztaty dla dzieci. Podczas tych spotkań pełnych wyobraźni i twórczego zaangażowania, dzieci będą miały okazję odkryć urok rysowania różnorodnych zwierząt za pomocą pasteli. Przenieśmy się razem do egzotycznego świata, gdzie dzieci będą mogły tworzyć obrazy pełne życia i barw, oddając piękno zarówno tych znanych, jak i egzotycznych stworzeń!

Prowadząca: Kaja Wielowiejska (ur. 1987) absolwentka Wydziału Sztuki Mediów i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom magisterski obroniła z wyróżnieniem w Pracowni Malarstwa prof. Wojciecha Cieśnie­wskiego, aneks do dyplomu w Pracowni Struktur Wizualnych pod kierunkiem dr hab. Jana Mioduszewskiego. Dwukro­tna stypendystka Województwa Mazowieckiego. Fina­listka Piotrkowskiego Biennale Sztuki, Triennale Małych Form Malarskich, Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki oraz wystawy Coming Out Najlepsze Dyplomy ASP. Laureatka Nagrody Głównej Inicjatywy Entry. W roku 2023 otrzymała stypendium Młoda Polska. Wystawiała m.in. w HOS gallery (Warszawa), Galerii Promocyjnej (Warszawa), Galerii Sztuki Wozownia (Toruń), Mank Gallery (Węgry). Mieszka i tworzy w Warszawie i na Podlasiu, gdzie aktywizuje lokalną społeczność do działań twórczych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów plastycznych, organizacji wystaw i wydarzeń artystycznych.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 śr, 11:30
31.07.2024
1 godz. 30 min. Piaseczno,
Sala Lawendowa - Strefa Plastyki

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również