Lista zajęć OGRODY SMAKÓW - WARSZTATY TEKSTURALNEGO MALOWANIA OWOCÓW - LATO OTWARTYCH PRACOWNI (10-17)

OGRODY SMAKÓW - WARSZTATY TEKSTURALNEGO MALOWANIA OWOCÓW - LATO OTWARTYCH PRACOWNI (10-17)

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Zajęcia odbywaja się w Strefie Plastyki ul. Szkolna 9 (I piętro), tel: 505-856-669. Zajęcia rozpoczną się w momencie kiedy uzbiera się minimalna liczba osób w grupie. Uczestnicy wg. kolejności zgłoszeń zostają przeniesieni z listy rezerwowej na listę uczestników, wtedy także w systemie zostanie włączona funkcja płatności.

Na tym artystycznym spotkaniu uczestnicy odkryją radość tworzenia, eksplorując bogactwo tekstur i form obecnych w świecie owoców. Z wykorzystaniem farb akrylowych oraz różnorodnych narzędzi malarskich, każdy uczestnik stworzy unikalne obrazy, nadając im trójwymiarowy charakter i głęboką strukturę. To nie tylko warsztaty malarskie, ale również podróż w świat dotyku i zmysłowej ekspresji, gdzie każdy pędzel zamienia się w narzędzie do odkrywania fascynującego świata form i faktur.

Prowadząca: Kaja Wielowiejska (ur. 1987) absolwentka Wydziału Sztuki Mediów i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom magisterski obroniła z wyróżnieniem w Pracowni Malarstwa prof. Wojciecha Cieśnie­wskiego, aneks do dyplomu w Pracowni Struktur Wizualnych pod kierunkiem dr hab. Jana Mioduszewskiego. Dwukro­tna stypendystka Województwa Mazowieckiego. Fina­listka Piotrkowskiego Biennale Sztuki, Triennale Małych Form Malarskich, Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki oraz wystawy Coming Out Najlepsze Dyplomy ASP. Laureatka Nagrody Głównej Inicjatywy Entry. W roku 2023 otrzymała stypendium Młoda Polska. Wystawiała m.in. w HOS gallery (Warszawa), Galerii Promocyjnej (Warszawa), Galerii Sztuki Wozownia (Toruń), Mank Gallery (Węgry). Mieszka i tworzy w Warszawie i na Podlasiu, gdzie aktywizuje lokalną społeczność do działań twórczych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów plastycznych, organizacji wystaw i wydarzeń artystycznych.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 11:30
01.08.2024
1 godz. 30 min. Piaseczno,
Sala Lawendowa - Strefa Plastyki

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również