Lista zajęć Ewa Kaczanowska GLINIANE INSPIRACJE - LATO OTWARTYCH PRACOWNI (7-9)

GLINIANE INSPIRACJE - LATO OTWARTYCH PRACOWNI (7-9)

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Zajęcia odbywaja się w Strefie Plastyki ul. Szkolna 9 (I piętro), tel: 505-856-669. Zajęcia rozpoczną się w momencie kiedy uzbiera się minimalna liczba osób w grupie. Uczestnicy wg. kolejności zgłoszeń zostają przeniesieni z listy rezerwowej na listę uczestników, wtedy także w systemie zostanie włączona funkcja płatności.

Warsztaty ceramiczne dla dzieci to będzie doskonała okazja do rozwijania ich kreatywności i zdolności manualnych. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję nauczyć się podstawowych technik pracy z gliną, takich jak formowanie, modelowanie czy dekorowanie. Poprzez tworzenie własnych przedmiotów ceramicznych, takich jak miseczki czy figurki, dzieci będą mogły wyrazić swoją wyobraźnię i wyjątkowość. Warsztaty ceramiczne będą również doskonałą okazją do rozwijania cierpliwości i koncentracji u dzieci, a także budowania ich poczucia własnej wartości poprzez stworzenie czegoś własnoręcznie. Dodatkowo pragniemy podkreślić, że praca z gliną ma relaksujące działanie i może być formą terapii artystycznej dla naszych pociech.

Prowadząca: Ewa Kaczanowska

Plastyczka, członkini Polskiego Związku Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa, kurs garncarstwa I i II stopnia. Ceramiki uczyła się pod okiem prof. Stanisława Tworzydło w Ośrodku Sztuki Dekoracyjnej i Użytkowej. Szkoliła się w Polsce i zagranicą w Wiedniu poznając tym samym nowe techniki zdobnictwa.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 10:30
08.08.2024
1 godz. 30 min. Piaseczno,
Sala Lawendowa - Strefa Plastyki

Recenzje

brak recenzji