Lista zajęć Mateusz Matuszczak Służewski Spacer Fotograficzny

Służewski Spacer Fotograficzny

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Podczas spaceru fotograficznego dowiesz się, jak fotografować bliskie osoby, żeby wszyscy czuli się komfortowo, a zdjęcia były jak najlepsze. Dlatego na ten spacer przyjdź z bliskimi.

Dowiesz się, co jest najważniejsze w fotografowaniu, poznasz 7 sposobów na robienie lepszych zdjęć i nauczysz się, jak unikać podstawowych błędów. Co najważniejsze – teorię od razu wprowadzisz w życie, jeśli tylko przyprowadzisz na spacer kogoś bliskiego.

Zapraszamy rodziców z dziećmi w każdym wieku, babcie i dziadków z wnuczętami, młodzież z rodzeństwem. Weźcie ze sobą aparaty/smartfony, wodę do picia, ulubioną zabawkę (albo kilka) i dobry humor.

Prowadząca:
Barbara Gromulska-Osojca – z wykształcenia pedagożka, z zawodu informatyczka, z zamiłowania fotografka i edukatorka fotografii. Prowadzi kursy i warsztaty fotograficzne w Służewskim Domu Kultury.

Od kilku lat zajmuje się dokumentalną i reportażową fotografią rodzinną. Fotografując codziennie, zatrzymuje w kadrach spontaniczność i bliskość. Utrwala relacje i naturalne emocje, choć nie ukrywa, że czasem lubi dodać odrobinę magii do kadrów. Założyła kolektyw fotograficzno-projektowy „Sic!”, gdzie łączy doświadczenia informatyczne z fotograficznymi. Zwinne podejście do realizowania projektów informatycznych przenosi na grunt fotografii.

O cyklu:
Służewskie Spacery Fotograficzne to nowy cykl wiosennych spotkań plenerowych, których głównym motywem będzie wspólne fotografowanie. W towarzystwie instruktorów z naszych pracowni fotograficznych wybierzemy się na miniwyprawy, z których każda będzie poświęcona innemu tematowi (na przykład portret w naturze, architektura, historia Służewia, itp.).

Dla kogo?
Spacery adresowane są do wszystkich osób zainteresowanych fotografią plenerową

Co jest potrzebne?
Dwie wolne godziny, wygodne buty i preferowany sprzęt umożliwiający rejestrację obrazu – aparat lub telefon.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 nd, 12:00
16.06.2024
2 godz. Warszawa,
Służewski Dom Kultury (SDK)

Recenzje

brak recenzji