Lista zajęć Warszaty z tworzenia biżuterii 22.07.2024 godz. 10.00

Warszaty z tworzenia biżuterii 22.07.2024 godz. 10.00

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Warsztaty tworzenia biżuterii w secesyjnej technice witrażu Tiffaniego, dla dzieci od 8 lat

Zapraszamy do krainy kolorowej przezroczystości, pięknych szkieł Tiffaniego z których wyczarujemy oryginalne rękodzieła - biżuterię, wisiory, kolczyki i breloki. Podczas zajęć poznamy secesyjną technikę Tiffaniego – w której to Louis Comfort Tiffany wynalazł nowy rodzaj szkła i przystępniejszą jego obróbkę.
Podczas warszatu dowiecie się w jaki sposób i jakimi materiałami wyposażyć małą, domową pracownię, jak używać sprzętów typu: szlifierki diamentowe do szkła, noże z diamentową końcówką, łamacze, lutownice. Poznacie zasady tworzenia małych form witrażowych - biżuterii wykożystując również zasuszone kwiaty i zioła i umieszczając je niczym "tajemnice" pomiędzy dwa szkiełka. Będzie to ciekawa i rozwijająca podróż do świata niezliczonej ilości kolorów i możliwości jakie dają nam ta technika.

Zajecia witrażu poprowadzi dla Was Dominika Lewandowicz - prezeska Fundacji Działań Twórczych - „ Pola Inspiracji”. Artystka wizualna, poruszająca się płynnie po wielu dziedzinach sztuki. Edukatorka artystyczna współpracująca z instytucjami kultury, galeriami sztuki, muzeami i szkołami prowadząc autorskie warsztaty twórcze. Uczestniczka wielu plenerów i sympozjów naukowych oraz artystycznych w Polsce, Słowacji, Czechach, Ukrainie. Absolwentka WSP w Toruniu, magister sztuki. Tworzy prace malarskie, rysunkowe, intermedialne oraz fotograficzne.

Data: 22.07.2024
Godziny: 10:00-12:00
Miejsce: Nowodworski Ośrodek Kultury
Koszt: 50 zł/os.

Warsztaty adresowane są do mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego.
Przy zapisie wymagana jest wpłata.

Opłaty można dokonać:

  • w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury,
  • poprzez szybki przelew PayU, logując się na swoje konto w systemie,
  • przelewem tradycyjnym na konto: 69 8011 0008 0000 0000 2769 0001.

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko uczestnika warsztatów/wycieczki oraz daty warsztatów/wycieczek, za który dokonujemy wpłaty.

Osobom posiadającym NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ przysługuje zniżka w wysokości 50%.
Posiadacze karty proszeni są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury, celem okazania karty (dokument musi być aktualny).
Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji