Lista zajęć Letni kurs artystyczny - mozaika

Letni kurs artystyczny - mozaika

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Zapraszamy na letni kurs artystyczny! Stwórz własny mozaikowy obraz!
Uczestnicy kursu nauczą się planować, układać, ciąć, szlifować, kleić i fugować mozaikę, by ułożyć autorskie kompozycje z kolorowych elementów płytek szklanych i ceramicznych. Stworzą krajobraz, zwierzę, a może abstrakcję? Tu wszystko jest możliwe! Uzupełnieniem zajęć praktycznych będzie poznanie zarówno historycznych, jak i współczesnych przykładów mozaik, pełniących funkcję edukacyjną i inspirującą.
Warsztaty są trzydniowe.

Wiek: 7-12
Zapewniamy niezbędne materiały.
Koszt: 150 zł
Miejsce: sala plastyczna OKiS - ul. 3 Maja 9 B, Żukowo.

Warsztaty prowadzi Julia Głombiowska. Jest rzeźbiarką i mozaicystką. Tworzy własne mozaiki artystyczne oraz prowadzi warsztaty z jej układania. Mozaika to technika dekoracyjna układania obrazów z drobnych elementów, która znana jest już od czasów antycznych. Ta technika ją pasjonuje i tą pasją dzieli się z innymi. Swoje pierwsze mozaiki zaczęła tworzyć podczas studiów we Włoszech, zauroczona bogactwem tamtejszych marmurów. Pracuje z profesjonalnymi materiałami, takimi jak szkło witrażowe, szkło smalti, ceramika, kamień naturalny, jak i z materiałami typu płytki ceramiczne, potłuczone lustro czy porcelana. Prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Jeśli UCZESTNIK zajęć posiada Kartę Dużej Rodziny, Kartę Mieszkańca Gminy Żukowo lub Kartę Eko-Ambasadora, należy wpisać jej numer w polu "Numer karty uprawniającej do zniżki", które pojawi się po kliknięciu opcji "Zniżka 20%" w szablonie płatności.
Opłatę za zajęcia należy uiścić PO potwierdzeniu zapisania na warsztaty, do 5 lipca.

  • Numer Karty Eko-Ambasadora należy wpisywać bez znaku "/".

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 10:00
15.07.2024
4 godz. Żukowo,
Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie
2 wt, 10:00
16.07.2024
4 godz. Żukowo,
Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie
3 śr, 10:00
17.07.2024
4 godz. Żukowo,
Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

Recenzje

brak recenzji