Lista zajęć ABC ruchu - taniec współczesny dla początkujących (16+ lat) - Kolegiacka

ABC ruchu - taniec współczesny dla początkujących (16+ lat) - Kolegiacka

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
10.09.2018
Data zakończenia
31.08.2019
Organizator
Centrum Kultury Wilanów
Filia
ul. Kolegiacka 3
Liczba uczestników
3
Wolnych miejsc
9
Wiek od
16 lat

Opis

Nazwa zajęć: ABC ruchu - taniec współczesny dla początkujących
Prowadzący: Katarzyna Warowna
Wiek: 16+ lat
Dzień i godzina zajęć: środa 20:00
Koszt: 100 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka, Legitymacji Emeryta-Rencisty ZUS.
Zniżka nie obowiązuje na zajęcia: z jęz. hiszpańskiego, indywidualne oraz konwersacje.

Opis zajęć:

 
ABC ruchu - taniec współczesny od podstaw
Zajęcia to prosty i przyjemny sposób aby poznać alfabet ruchu i rozpocząć przygodę z tańcem współczesnym. Podczas zajęć będziemy analizować skąd i gdzie zaczyna się ruch, rozwijać plastykę ruchu i świadomość ciała . Będziemy uczyć się techniki w oparciu o ruch w pionie, poza pionem i na podłodze. Popracujemy nad uziemieniem ciała, świadomym ruchem w przestrzeni, przepływem energi, relacji ruch - dddech. Będziemy bawić się jakością i tempem . Poruszymy siebie i swoją wyobraźnię. Popłyniemy w tanecznym flow. Podczas zajęć korzystać będziemy z elementów : tańca współczesnego, tańca klasycznego, floor workingu, tańca edukacyjnego wg Rudolfa Labana, ruchu rozwijającego W. Sherborne, improwizacji na zadaniach.


Zajęcia prowadzi:


Katarzyna Warowna - tancerka, choreografka, dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, solistka Teatru Tańca WPS, twórczyni projektów edukacyjnych i artystycznych dla młodzieży "Miasto Marzeń" finansowanych przez M. St. Warszawa, uczestniczka projektów tanecznych i performatywnych m.in dla : Teatru Tańca "Zawirowania", Instytutu Teatralnego projekt Archiwum Dormana. Współpracuje z Centrum Kultury Wilanów i Ogniskiem Teatralnym Teatru Ochoty. Założycielka Teatru Tańca "Kontrasty" oraz twórczyni warsztatów ruchowo - teatralnych dla najmłodszych pt": Hulajnóżki".