Lista zajęć Warsztaty akwarelowe na Dzień Mamy – Papużki

Warsztaty akwarelowe na Dzień Mamy – Papużki

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Warsztaty akwarelowe na Dzień Mamy – Papużki
Podaruj sobie i bliskiej osobie wyjątkowy czas pełen bliskości i wytchnienia od codziennych obowiązków i weź udział w warsztatach eksplodujących kolorami i twórczą energią. Spotkanie z akwarelą będzie doskonałą okazją, by przenieść się do świata lekkich, świetlistych form i delikatnych barwnych przejść. Inspiracją do tworzenia subtelnych ilustracji staną się papużki nierozłączki – symbol miłości, głębokiego przywiązania i harmonii.
To idealna okazja, by na chwilę zwolnić, zrelaksować się i spędzić czas, inspirując się do działania i nowych wyzwań. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia – wystarczy odrobina ciekawości i chęć spróbowania czegoś nowego. Krok po kroku poznasz podstawy technik akwarelowych, nauczysz się pracy z kolorem i pędzlem, a także odkryjesz, jak uchwycić subtelność i lekkość niezwykłej ptasiej pary, która finalnie pojawi się na Twoim obrazie.
Spędź tegoroczny Dzień Matki inaczej – twórczo, z uśmiechem, wśród gwaru rozmów i w życzliwym gronie pasjonatów. Przyjdź sama lub zaproś mamę, córkę albo przyjaciółkę i stwórzcie razem coś pięknego, budując wspomnienia na długo.
Kiedy? 14 maja (czwartek), godz. 18:00–20:00
Gdzie? W Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Siedlecka 1 a
Dla kogo? Dla dzieci od 10 lat i dorosłych
Koszt: 90 zł
Warsztaty poprowadzi Anna Kwiecień – artystka i założycielka pracowni RadOch!A, która z pasją dzieli się radością tworzenia.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 18:00
14.05.2026
2 godz. Police,
Miejski Ośrodek Kultury

Recenzje

Brak recenzji

Inni klienci oglądali również

0,0 (0 ocen)

Malarstwo Sztalugowe gr.1

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Lokalizacja: Police

Termin: 02.09.2025 - 23.06.2026

Instruktor: Agnieszka Rozmus

Wiek uczestników: od 13 lat do 99 lat

5.0 (1 ocena)

Malarstwo Sztalugowe gr.2

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Lokalizacja: Police

Termin: 03.09.2025 - 17.06.2026

Instruktor: Agnieszka Rozmus

Wiek uczestników: od 13 lat do 99 lat

5.0 (1 ocena)

Rysunek akademicki

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Lokalizacja: Police

Termin: 02.09.2025

Instruktor: Agnieszka Rozmus

Wiek uczestników: od 13 lat do 99 lat