Lista zajęć Warsztaty śpiewu białego z Agatą Harz „Zapomniane polskie kolędy życzące, pastorałki z kantyczek oraz pieśni z pamięci ludzkiej wydobyte...”

Warsztaty śpiewu białego z Agatą Harz „Zapomniane polskie kolędy życzące, pastorałki z kantyczek oraz pieśni z pamięci ludzkiej wydobyte...”

Kategoria

Opis

Podczas warsztatów zajmiemy się starodawnymi pastorałkami oraz kolędami życzącymi, zaczerpniętymi z repertuaru wiejskich śpiewaków i śpiewaczek z Lubelszczyzny. Będzie to również czas na odnalezienie swojego naturalnego głosu, nazywanego także „białym” lub „open voice”. Starodawne pieśni obrzędowe, taneczne, liryczne czy religijne ożywają i nabierają prawdziwego blasku zaśpiewane białym głosem, czyli tak jak czyniono to przez setki lat. Będziemy wykonywać również proste ćwiczenia ruchowe i oddechowe. Popracujemy również z aparatem głosowym oraz rezonatorami. Podczas spotkania będzie również czas by poznamy kontekst kulturowy śpiewanych pieśni, który nierozerwalnie się z nimi wiąże. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób, które miały już kontakt z tego rodzaju śpiewem jak i dla początkujących.

Cena: 50 zł

Kontakt:

Ewa Świetlik, ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882

Miejsce: Bemowskie Centrum Kultury, ul. Górczewska 201, sala koncertowa

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 18:00
13.12.2018
3 godz. Warszawa,
Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy

Recenzje

brak recenzji