Lista zajęć Anna Mistarz-Lunz Język angielski Good Ambient dwójki

Język angielski Good Ambient dwójki

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Jeśli chcesz nauczyć się porozumiewać po angielsku lub poszerzyć swoją znajomość tego języka - zapraszamy do nauki tego języka w parach. Nauka angielskiego od podstaw prez poziom szkoły podstawowej oraz średniej, włącznie z egzaminami zamykającymi (test ósmoklasisty) i maturami. Dla chętnych możliwość przerabiania programu ze szkoły, powtórki materiału i pomoc w odrabianiu zadań. Oferujemy także prowadzenie grup konwersacyjnych dla dorosłych, przygotowanie do egzaminów państwowych FCE i CAE oraz Business English.
Zajęcia prowadzone będą w grupach wiekowych uwzględniających poziom zaawansowania i/lub będą to grupy złożone z uczniów danej klasy, by iść jednym poziomem programowym.
Zajęcia raz w tygodniu przez 60 minut.
Zajęcia prowadzi Anna Mistarz-Lunz. Z wykształcenia filolog z zakresu filologii angielskiej i hiszpańskiej oraz teoretyk filozofii. W latach 2015 - 2017 była doktorantką na wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Oprócz działalności naukowej związanej bezpośrednio ze studiami, prowadziła zajęcia ze studentami w zakresie praktycznej nauki języka angielskiego (Integrated Skills). W 2016 pracowała jako lektor języka angielskiego w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki , w tym samym czasie współpracowała również ze szkołą AP Edukacja i prowadziła zajęcia z języka angielskiego na kierunkach ekonomia, finanse, stomatologia, florystyka. Od 2009 roku prowadzi szkolenia z j. angielskiego dla firm i osób prywatnych. Realizowane przez nią zajęcia są zawsze dostosowywane do oczekiwań, wieku oraz poziomu znajomości języka poszczególnych uczestników kursu.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również