Lista zajęć Bartłomiej Krauz Nauka gry na akordeonie z Bartłomiejem Krauzem

Nauka gry na akordeonie z Bartłomiejem Krauzem

Opis

Bartłomiej Krauz chętnie nauczy dzieci, młodzież i dorosłych (bez ograniczeń wiekowych) gry na akordeonie!
Umiejętności uczniów: zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć naukę gry od podstaw, jak i tych którzy mieli już styczność z grą na tym instrumencie.

Opis - czyli dlaczego warto?

Kurs muzyczny, prowadzony przez Bartłomieja Krauza, będzie odbywać się on-line, ale Prowadzący, dzięki możliwościom najnowszej technologii, będą uczyć indywidualnie na żywo.

Kurs będzie składać się z 6 lekcji - pierwsza lekcja będzie zapoznawcza (bezpłatna), podczas której Prowadzący umówią się z uczniem na 5 kolejnych lekcji praktycznych.
Po zakończeniu cyklu będzie możliwość wykupienia kontynuacji zajęć.
Pierwsza lekcja - zapoznawcza - jest darmowa. Podczas niej Prowadzący w krótkiej rozmowie ustalą, na jakim uczeń jest poziomie oraz zaproponują czas trwania zajęć praktycznych. Po tej lekcji Instruktor przygotuje program indywidualnie dopasowany do umiejętności i poziomu ucznia.

Czas trwania lekcji jest uzależniony od możliwości percepcyjnych ucznia - dla dzieci do 12. roku życia proponujemy zajęcia 30-minutowe, dla młodzieży i dorosłych - 45-minutowe. Jeśli jednak są Państwo zainteresowani dłuższymi lekcjami dla młodszych (lub krótszymi dla starszych), możemy je oczywiście tak zaplanować.

Spodziewane efekty:

 • każdy uczeń zdobędzie wiedzę o swoim słuchu i możliwościach dalszego rozwoju w edukacji muzycznej;
 • w przypadku uczniów, którzy będą uczyć się od podstaw, efektem będzie zdobycie podstawowej wiedzy o dźwiękach oraz podstaw gry na akordeonie;
 • każdy uczeń, niezależnie od swojego wyjściowego poziomu, poprawi umiejętność gry;
 • dzięki lekkiej i niezobowiązującej formule zajęć, edukacja będzie sprawiać każdemu uczniowi przyjemność, co z kolei wpłynie na możliwości zapamiętywania informacji;
 • serdecznie zapraszamy wszystkich kursantów do dzielenia się swoimi postępami na naszej grupie na facebooku!

Czego od ciebie oczekujemy:

 • komputera lub telefonu z kamerką i mikrofonem - musimy się DOBRZE widzieć i słyszeć. Jeśli korzystasz z telefonu, musi on być umieszczony na statywie, żeby Prowadzący mógł Cię widzieć, kiedy grasz,
 • jak najszybszego internetu - jego szybkość musi umożliwiać wideokonferencję. Podczas lekcji zapoznawczej będziemy mieć okazję przetestowania łącza z obu stron, więc bez obaw - jeśli jakość będzie uniemożliwiała płynne łączenie, nie poniesiesz niepotrzebnych kosztów,
 • chęci do nauki oraz do samodzielnych ćwiczeń w domu,
 • posiadania instrumentu - w zależności od kursu, na który się zapisujesz. Jeśli nie masz instrumentu w domu, bo dopiero zaczynasz przygodę z muzyką, służymy pomocą w doradzeniu, co warto wypożyczyć lub kupić.

Cena kursu:

 • 1 lekcja 45 minut - 120 zł
 • 1 lekcja 30 minut - 90 zł
  Cena ustalana po lekcji zapoznawczej.

Pytania związane z kursami - tel +48 533 354 147

Instruktor

Bartłomiej Krauz

Bartłomiej
Krauz

Instruktor gry na akordeonie

polski akordeonista, chórzysta, nauczyciel i od 25 lat członek Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 10 lat, ukończył studia na Akademii Muzycznej w Warszawie. Na co dzień współpracuje z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, teatralnej i kabaretowej, m. in. z Katarzyną Żak, Krzysztofem Jakowiczem, Hadrianem Filipem Tabęckim, Jerzym Satanowskim, Jackiem Bończykiem, Magdą Umer, Michałem Bajorem, Joanną Lewandowską i Aurelią Luśnią. Wraz z zespołem KAMELEON, bierze udział w licznych festiwalach muzycznych i teatralnych. Był chórzystą m. in. Chóru Kameralnego Warszawskiej Opery Kameralnej pod kierownictwem prof. Ryszarda Zimaka.

Wykazuje się ogromną empatią i cierpliwością. Złośliwi mówią, że zawdzięcza to współpracy z Kabaretem Moralnego Niepokoju, bo kto inny wytrzymałby z nimi tyle lat?

Sam Robert Górski mówi o Bartku: Bartka na scenie przedstawiam jako Czeczena lub Ukraińca, robię to tylko po to, aby było śmieszniej. Tak naprawdę jest nasz, choć nazwisko ma austriackie. Mentalnie jest Polakiem. Gra na wielu instrumentach. Jak się wpatrzeć w telewizor to jest wszędzie i akompaniuje każdemu. Dobry chłopak, gdyby się kumplował z Jezusem, to wszyscy by mówili, że obaj są mili, a Bartek ma jeszcze to coś!

Recenzje

Po prostu super. Pan Bartłomiej jest bardzo zaangażowany, ale i wspierający ucznia. Potrafi wyznaczyć najlepszą drogę muzycznego rozwoju. Polecam serdecznie!
Barbara W.
01.07.2020 15:56