Lista zajęć Janusz Chabior Kurs aktorstwa z Januszem Chabiorem i Agatą Wątróbską

Kurs aktorstwa z Januszem Chabiorem i Agatą Wątróbską

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Agata Wątróbska i Janusz Chabior – zawodowo aktorzy teatralni, filmowi i kabaretowi, a prywatnie para, jakich mało w świecie show biznesu! Otwarci, sympatyczni, wrażliwi, dusze artystyczne z dobrym wyczuciem stylu, dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie, ale i ogromnymi wymaganiami względem siebie i swoich zawodowych realizacji. Aktorstwo to ich pasja i życiowe spełnienie, a ich zawodowe sukcesy to efekt wieloletniej pracy i ogromnego talentu.

Jeśli marzyliście o tym, aby zostać aktorem/aktorką, Agata i Janusz chętnie Wam w tym pomogą! Zapraszają na lekcje z podstawowych technik aktorskich oraz do wzięcia udziału w elementarnych zadaniach aktorskich NA DWOJE AKTORÓW.

Zapraszamy młodzież od 14 roku życia oraz dorosłych bez ograniczeń wiekowych, z doświadczeniem oraz bez, jedyne wymaganie, to chęć i zaangażowanie do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności. A my gwarantujemy fajną przygodę, nowe doświadczenia, tajemną wiedzę, ale przede wszystkim dobrą zabawę.

Opis - czyli dlaczego warto?

Zajęcia będą odbywać się on-line, ale Prowadzący, dzięki możliwościom najnowszej technologii, będą uczyć w grupach dwuosobowych na żywo.

Kurs będzie składać się z 6 lekcji - pierwsza lekcja będzie zapoznawcza (bezpłatna), podczas której Prowadzący umówią się z uczniem na 5 kolejnych lekcji praktycznych.
Po zakończeniu cyklu będzie możliwość wykupienia kontynuacji zajęć.
Pierwsza lekcja - zapoznawcza - jest darmowa. Podczas niej Prowadzący w krótkiej rozmowie ustalą, na jakim uczeń jest poziomie oraz zaproponują czas trwania zajęć praktycznych. Po tej lekcji Instruktor przygotuje program indywidualnie dopasowany do umiejętności i poziomu ucznia.

Czas trwania lekcji: 45 minut

Zapisy na zajęcia będą możliwe od 19 maja 2020.
Planowana data rozpoczęcia zajęć: 08 czerwiec 2020.

Spodziewane efekty:

  • każdy uczeń zdobędzie wiedzę o swoich umiejętnościach aktorskich i możliwościach dalszego rozwoju,
  • w przypadku uczniów, którzy będą uczyć się od podstaw, efektem będzie zdobycie podstawowej wiedzy w zakresie ćwiczeń na wyobraźnię, scen dialogowych, interpretacji tekstu, prezentacji i wystąpień publicznych oraz etiud aktorskich,
  • każdy uczeń, niezależnie od swojego wyjściowego poziomu, poprawi umiejętność aktorskie,
  • dzięki lekkiej i niezobowiązującej formule zajęć, edukacja będzie sprawiać każdemu uczniowi przyjemność, co z kolei wpłynie na możliwości zapamiętywania informacji,
  • serdecznie zapraszamy wszystkich kursantów do dzielenia się swoimi postępami na naszej grupie na facebooku.

Czego od ciebie oczekujemy:

  • komputera lub telefonu z kamerką i mikrofonem - musimy się DOBRZE widzieć i słyszeć. Jeśli korzystasz z telefonu, musi on być umieszczony na statywie, żeby Prowadzący mógł Cię widzieć, kiedy grasz,
  • jak najszybszego internetu - jego szybkość musi umożliwiać wideokonferencję. Podczas lekcji zapoznawczej będziemy mieć okazję przetestowania łącza z obu stron, więc bez obaw - jeśli jakość będzie uniemożliwiała płynne łączenie, nie poniesiesz niepotrzebnych kosztów,
  • chęci do nauki oraz do samodzielnych ćwiczeń w domu,
  • zajęcia będą odbywać się w grupach czteroosobowych tj. dwóch prowadzących vs dwóch uczniów - masz możliwość uczestnictwa w zajęciach z osobą bliską (znajomi, rodzina) lub z losowo wybranym innym uczestnikiem kursu.

Cena kursu:

1 lekcja 45 minut - 200 zł za jedną osobę

Pytania związane z zajęciami aktorskimi - tel +48 603 171 853

Instruktor

Ceniony i popularny aktor filmowy i teatralny. Zagrał w ponad 100 filmach. Karierę rozpoczął w Teatrze Dramatycznym w Legnicy. Jest autorem i reżyserem przedstawień dla dzieci i młodzieży. Od 2005 roku aktor scen warszawskich (TR Warszawa, Teatr Studio, Teatr Imka, Teatr 6. Piętro).

Uznanie środowiska filmowego oraz publiczności zdobył grając w takich produkcjach jak "Kołysanka" Juliusza Machulskiego, "Służby Specjalne" Patryka Vegi, "Ślepnąc od świateł" HBO, "Ederly" Piotra Dumały, "Wołyń" Wojtka Smarzowskiego czy tytułowa rola w produkcji "Hycel" Darii Woszek. Zagrał również w produkcjach międzynarodowych - "Bangistan" (reż. Karan Anshuman) oraz "Chronology" Kippa Tribble i Derika Wingo.

Telewizyjnej publiczności znany jest z roli Ryśka w serialu "Odwróceni", patologa Leona Bergera w "Komisarzu Aleksie", Naczelnego w "Na Wspólnej" czy Lejmana w "Pakcie"

Laureat wielu nagród. W 2004 roku zagrał wielokrotnie nagradzaną rolę Wiktora w "Made in Poland" w reż. Przemysława Wojcieszka. W 2005 roku otrzymał za nią nagrodę na XI Ogólnopolskim Konkursie Na Wystawienie Sztuki Współczesnej w Warszawie i Złotą Iglicę, a w 2010 roku nagrodę za drugoplanową rolę męską na Gdynia Film Festival. W 2007 nominowany do głównej nagrody na Festiwalu Polskiego Filmu Niezależnego im Jana Machulskiego za rolę w filmie "Kilka prostych słów", a w 2012 do Złotej Kaczki za rolę Didżeja w filmie "Proste pragnienia". W 2016 roku został doceniony za rolę terapeuty "Żuka" w filmie "Żyć nie umierać" (reż. Maciej Migas) i otrzymał Nagrodę Specjalną Organizatorów na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia" we Wrześni.

Obecnie można go zobaczyć w spektaklach "Ucho Prezesa - czyli SCHEDA", "Ożenek" i "Pozytywni".

Instruktor

Aktorka teatralna i filmowa, artystka kabaretowa. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Współpracowała z Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Montownia oraz Teatrem Studio Buffo w Warszawie. Związana z Teatrem Dramatycznym im. G. Holoubka w Warszawie (była m. in. Pałaczką w „Borysie Godunowie” A. Puszkina). Zagrała w spektaklach P. Szkotaka M. Benoit, I. Kempy, P. Cieślaka. Współpracowała z Teatrem Na Woli im. T. Łomnickiego, gdzie zagrała w „Amazonii” M. Walczaka (za rolę Anety nominowana do Feliksa Warszawskiego), „Koziołku Matołku” K. Makuszyńskiego, „Proroku Ilji” T. Słobodzianka i Teatrem Ateneum im. S. Jaracza w Warszawie (gra w „Śnie nocy letniej” W. Shakespeare’a).

Otrzymała Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Maggie w przedstawieniu „Tańce w Ballybeg” na XXV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Została również wyróżniona w Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz II miejscem i nagrodą publiczności w Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej.

Telewizyjnej publiczności znana jest z udziału w serialach: "Prokurator", "Mało Zgon", "La la Poland" oraz filmach: "Wojna polsko-ruska" oraz "Ki".

Współpracuje z Kabaretem Moralnego Niepokoju oraz Kabaretem na Koniec Świata.

Recenzje

brak recenzji