Lista zajęć Magda Knitter Magnesy z podróży spotkanie

Magnesy z podróży spotkanie

Kategoria

inne / inne

Opis

MAGNESY Z PODRÓŻY to projekt, mający na celu przybliżenie tematyki związanej z podróżami i wszystkim, co się z nimi łączy. To spotkania z ciekawymi ludźmi, podróżującymi po Polsce i świecie, z fotografami, uwieczniającymi niezapomniane chwile i miejsca, jak również organizacja podróży, tak, aby każdy z nas odbył ją w ulubiony sposób.
Magnesy to też pamiątki, które przywozimy z dalszych i bliższych podróży, te materialne i te, które pozostają w naszych wspomnieniach na długie lata. Jeśli więc kochasz podróże, bliskie i dalekie, te samochodem, pociągiem czy samolotem, z pewnością znajdziesz tu coś ciekawego.

Magnesy z podróży - gościem pierwszego spotkania będzie Ania Stan

Przez ostatnich 11 lat mieszkała w Queensland w Australii, a pod koniec stycznia 2020 przyleciała na jakiś czas do Polski. Co roku jednak podróżuje, aby pozostać w kontakcie z ludźmi z całego świata.
Na co dzień zajmuje się szeroko rozumianą terapią - w ruchu, przez masaż, otwarte rozmowy i wiele innych sposobów, które wspomagają zdrowie psychiczne, emocjonalne i fizyczne człowieka.

Dworzec Kultura, Piaseczno ul. Dworcowa 9 - sala Klubu Seniora

Opowie o podróżach geograficznych i wszystkim tym, co się z nimi wiąże.
Ania wierzy, że marzyć jest wspaniale, ale realizacja marzeń nie zawsze jest już tak romantyczna, jak samo ich powstawanie. Wiąże się z nią coś, co nazywa „technicznym wykonaniem”- planowanie, szukanie i kupowanie biletów, pakowanie, organizowanie życia w innym miejscu/w trakcie podróży, załatwianie przejazdów, dojazdów i innych połączeń, noclegów, jedzenia, nurkowań itd.
Realizacja marzeń o podróży to dla niej również podróż do wnętrza siebie i spotkanie z całymi zespołami emocji z tą podróżą związanych. Pojawiają się obawy, czy nawet strach, ale też i spokój oraz ekscytacja i cała gama innych emocji.
O tym wszystkim opowie nam podczas piątkowego spotkania.

Godz. 19:00
Czas trwania 2 godz.
Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy.

Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym: obowiązuje zakrywanie nosa i ust, dezynfekcja rąk, dystans

Recenzje

brak recenzji