Lista zajęć Angielski dla dzieci od 2. roku życia

Angielski dla dzieci od 2. roku życia

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Organizator: KREATIVO Iwona Iryszek
Miejsce zajęć: emgok w Strumieniu, sala lustrzana
Instruktor: pracownik firmy KREATIVO
Spotkania:
4-5 latki - wtorki + czwartki godz. 16.00-16.35
6 latki - wtorki + czwartki godz. 16.45-17.30

Opłaty:
4-5 latki - 155 zł/miesięcznie plus 250 zł zestaw kursanta,
6 latki - 175 zł/miesięcznie plus 250 zł zestaw kursanta.

Zapraszamy serdecznie do zapisów na ten fantastyczny kurs przez formularz: https://pracownia.langlion.com/forms/zapisy-robotyka-1

Angielski Teddy Eddie dla dzieci w wieku 2-6 lat

Pracownia Językowa zaprasza na ambitny i niebanalny kurs angielskiego dla dzieci metodą Teddy Eddie, która na świecie cieszy się co raz większą popularnością, bo daje niesamowite efekty.
Nasze lekcje są prowadzone po angielsku, uczymy przez zabawę, na dywanie i co bardzo ważne - w Waszym Ośrodku Kultury w Strumieniu. Bliżej już nie będzie!:-)

Metoda Teddy Eddie to:ambitna nauka połączona ze świetną zabawą, szybkie efekty nauki od razu zauważalne przez rodzica,zajęcia prowadzone po angielsku,
 zajęcia BEZ udziału rodzica, mówienie całymi zdaniami, a nie nauka pojedynczych słówek, angielski dla ponad 20 000 dzieci w Polsce, Czechach i na Słowacji, nowoczesny kurs uwielbiany przez dzieci, bogaty zestaw kursanta i interaktywna aplikacja „plac zabaw” do utrwalania materiału w domu, raporty semestralne o postępach szczegółowe info dla rodziców o zrealizowanym materiale, jakość PREMIUM gwarantowana przez licencjodawcę.

Zajęcia prowadzi KREATIVO, które jest jedynym Autoryzowanym Centrum tej Metody w Strumieniu.
Podobne zajęcia prowadzimy w Cieszynie, gdzie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród rodziców i są uwielbiane przez dzieci.

Dzięki tej metodzie dziecko już od najmłodszych lat ma kontakt z językiem obcym, co jest wspaniałym wstępem do efektywnej nauki w wieku starszym.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 728 588 830 (Iwona Iryszek – właścicielka)

Foto: Pracownia Językowa Iwona Iryszek

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji