Lista zajęć JU-JITSU, MUAY-THAI, KICK-BOXING

JU-JITSU, MUAY-THAI, KICK-BOXING

Kategoria

sport / sztuki walki

Opis

Organizator: Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony „GOSHIN-DO” Ryszard Bochm
Miejsce zajęć: emgok w Strumieniu, sala widowiskowa
Instruktor: Ryszard Bochm
Spotkania: czwartki, godz. 19.00-20.00
Wiek uczestników: 13-100 lat

Termin pierwszych zajęć: 2 września 2021, czwartki godz. 19.00-20.00

Zapisy (we wrześniu) i szczegółoweninformacje pod nr. tel. 517 529 080

Strona internetowa: www.szkolawalki.eu

Zajęcia dla dorosłych i młodzieży od 13. roku życia, to spotkania o podwyższonym wysiłku fizycznym rozwijające m. in. siłę i wytrzymałość. Program szkoleniowy na tym poziomie wiekowym nie ogranicza się do treningu tylko jednej sztuki walki, zawarte są w nim bowiem elementy Dju-Su Kung-Fu i Ju-Jitsu – jedną z najbardziej wszechstronnych sztuk walki w stójce i parterze. Dopełnieniem programu są elementy Kick-Boxingu i Muay-Thai oraz starożytnej walki wręcz z Tajlandii – Muay-Boran. Program obejmuje również naukę praktycznej samoobrony przed atakiem nożem, kijem, ciosami, duszeniami, kopnięciami, itp. Wzbogacony jest także o trening specjalistyczny na sprzęcie do sportów walki oraz sparingi, które są nieodzowną częścią treningu.

Ryszard Bochm
Instruktor dalekowschodnich sztuk – sportów walki oraz samoobrony i kick- boxingu.
7 Dan Dju-Su Kung Fu,7Dan Self- Defense,5 Dan Ju-Jitsu.
Sztuki walki praktykuje od ponad 30 lat. Jest mistrzem świata, wicemistrzem Europy, międzynarodowym mistrzem Polski, złotym medalistą pucharu świata i pucharu Europy w Sztukach Walki w konkurencjach Form kata i Duo-System Self- Defense federacji IMAF,IBF i KONG SAO.
W swojej karierze sportowej zdobył 29 medali na arenie krajowej i międzynarodowej.
Sprawdził się również jako trener – jego uczniowie i studenci zdobyli tytuły mistrzów Polski, Europy i świata oraz medale w pucharze Polski ,Europy i świata oraz w pucharze Podbeskidzia w Ju-Jitsu i Karate w konkurencjach Duo- System Self-Defense, Form Kata, walkach Kickboxing i Muay Thai.
Ryszard Bochm bierze czynny udział w międzynarodowych szkoleniach z Mistrzami z Filipin, Japonii, Indii, Tajlandii i innych krajów europejskich. Ciągle się uczy i edukuje swoich uczniów i studentów oraz wzbogaca swój program szkoleniowy o nowe elementy różnych sztuk i sportów walki.

Foto: Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony „GOSHIN-DO” Ryszard Bochm

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji