Lista zajęć Daniel Chmielewski Narracje komiksowe - ALTO

Narracje komiksowe - ALTO

Kategoria

muzyka / inne

Opis

Nazwa zajęć: Narracje komiksowe
Prowadzenie: Daniel Chmielewski
Wiek: 10-15 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek 15.30 - 17.00
Koszt: 150 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: jęz. koreański, stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach.

Opis zajęć
Pod hasłem "komiks" kryje się przede wszystkim język, którego opanowanie pozwala nam lepiej rozumieć film, literaturę, sztukę i teatr (bo po części z każdej z tych dziedzin na swój sposób korzysta).Kurs obejmuje ćwiczenia z rysunku, kompozycji, budowania narracji, pisania scenariusza, komunikacji z czytelnikiem. Ćwiczenia dostosowane są do zdolności, zainteresowań i tempa pracy poszczególnych uczestników i są prowadzone dwutorowo – na wspólnym działaniu i wzajemnym inspirowaniu się całej grupy i na indywidualnych rozmowach prowadzącego z każdym z uczestników.
Wyniesione z zajęć umiejętności przydadzą się w szkole – w pisaniu czytelnych i interesujących wypracowań, przygotowywaniu estetycznych plakatów i prezentacji – jak i ogólnie pozwolą rozwinąć krytyczne myślenie i wrażliwość na otaczający nas świat.
Prowadzący jest czynnym autorem książek dla dzieci, scenarzystą i rysownikiem komiksowym. Ma na koncie albumy i krótkie formy wydane w Polsce, Francji i Szwajcarii, a w 2014 r. dostał nagrodę Polskiego Stowarzyszenia Komiksowego w kategorii Najlepszy scenarzysta za albumy “Zapętlenie” i “Podgląd”.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również