Zajęcia konstruktorskie

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Zajęcia konstruktorskie - skierowane są do dzieci, które lubią działania twórcze, zawsze mają mnóstwo ciekawych pomysłów i chęci do eksperymentowania!
W czasie zajęć za pomocą różnorodnych materiałów, takich jak papier, nakrętki, rolki, tkaniny, patyki, folie, styropian a nawet guziki, stworzymy wiele niezwykłych konstrukcji budynków (np. zamków), pojazdów, placów zabaw, mostów, a także fantazyjne nakrycia głowy i rekwizyty do zabawy.
Warsztaty mają na celu rozbudzenie kreatywności, wzmocnienie zdolności manualnych i myślenia przestrzennego u dzieci, a także otwartości na nowe pomysły i rozwiązania.
Tematami warsztatów będą znane bajki i legendy (zwłaszcza krakowskie), ale także autorskie propozycje wymyślane prze dzieci i prowadzącą zajęcia. Razem zrealizujemy nawet najbardziej szalone pomysły!

Zajęcia raz w tygodniu po 60 minut
Termin: wtorek, godz. 19:00 - 20:00
Opłata: 60 zł/280 zł/540 zł*

Podany termin może ulec zmianie.
*Opłata: miesięczna/semestralna/roczna

Zapisy od 22 sierpnia 2021
(Zebranie grupy warunkuje rozpoczęcie zajęć.)

Zapisz się on-line lub skontaktuj się z nami:
tel.: +48 12 266 03 45, +48 519 309 350
e-mail: [email protected]

Prowadzenie: Alicja Karczmarska-Strzebońska – artysta plastyk, absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i studium pedagogicznego przy ASP oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Współpracuje m. in. z Teatrem Groteska, „Gazetą Wyborczą”, Dworem Czeczów i Cel-Edu prowadząc autorskie szkolenia plastyczno-teatralne dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli, a także z wydawnictwami Greg i Skrzat jako autorka, ilustratorka i konsultantka merytoryczna książek dla dzieci. Autorka m. in. „Elementarza – czytamy metodą sylabową” oraz ilustratorka książek dla dzieci m. in. „Jak pies z owieczką”, „Biblia dla dzieci”, „Podróże poście lotem”, „Ekoporadnik przedszkolaka”, „Terra z lasu” oraz serii o dobrej czarownicy: „Czarownica i kot”, „Czarownica i ryba”, „Czarownica i tajemniczna mikstura”, „Czarownica i pierniki”, „Czarownica i kociaki”, „Czarownica i zimowe szaleństwa”.
 

Recenzje

Polecam Dzieci bardzo lubią chodzić na zajęcia
Aleksander K.
19.09.2022 09:12