Teatr Korzeni

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Zajęcia w nurcie otwartego teatru prowadzącego przez sztukę performance’u, obrzędy artystyczne, pracę z głosem, ciałem i oddechem. Poszukujesz formy artystycznej, w której możesz wyrazić swoje emocje i zrelaksować się? Możesz powrócić do ulubionego wiersza, prozy, czy przedstawić niewypowiedziane myśli? Wykreować postać przez siebie, by wreszcie poczuć ekscytację na scenie?
Weź udział w cyklu warsztatów teatralnych, które zakończy autorski spektakl.

Grupa dla dorosłych, wtorki (co 2 tyg.) 18:30-20:30, sala widowiskowa parter

Cena: 40 zł/m-c

Prowadząca: Mariola Rodzik-Ziemiańska

Instruktor

Instruktorka zajęć artystyczno–rozwojowych i teatralnych; aktorka pieśni, wokalistka formacji „Zawiało” i „TOMrzy”; muzykoterapeutka i trenerka rozwoju, prowadząca autorskie warsztaty w „Szałasie Rozwoju” oraz w Szkole Trenerów Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego Meritum w Katowicach; animatorka kultury i założycielka „Portu Sztuki”; prowadząca Teatr Korzeni oraz starsza specjalistka ds. artystycznych i edukacji kulturowej i koordynatorka Działu Artystycznego w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. Współtwórczyni Studio Mayazz i Szkoły z Wyboru.
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Górnictwa i Geologii (mgr inż. Geoinżynierii), Szkoły Trenerów MERITUM (certyfikat EQF 5 – Trener Zrównoważonego Rozwoju), Instytutu im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu (Aktorka Pieśni) oraz ASTO we Wrocławiu (certyfikat – Terapeuta Metody Muzykoterapii Integralnej). Uczestniczka wielu kursów i warsztatów, m.in. pracy z ciałem, psychologicznych, aktorskich i wokalnych z zakresu śpiewu klasycznego, jazzowego, gospel oraz śpiewu archaicznego.

Recenzje

brak recenzji