Wiklinowe Love

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Instruktor: KATARZYNA WISIŃSKA-WOJTUNIK
Wiek: dzieci 16+, dorośli
Termin: SOBOTY (1WSZE SOBOTY MIESIĄCA), godz. 9.00-12.00
Koszt zajęć: 100 zł/1 spotkanie

Uczestnicy zostaną poinformowani o uruchomieniu zajęć po zebraniu minimalnej liczby osób w grupie

Warsztaty wikliniarskie to zajęcia dla każdego, kto lubi rozwijać swoją kreatywność, pracować z naturalnymi materiałami oraz miło spędzać czas przy aromatycznej kawie i dobrej muzyce :)
Spotkania z wikliną dedykowane są zarówno początkującym jak i zaawansowanym uczestnikom. Do grupy można dołączyć w dowolnym momencie, program zajęć został stworzony tak, by uczestnicy mogli pod okiem instruktorki rozwijać swoje indywidualne umiejętności i pomysły.
Na spotkaniach kursanci zgłębią tajniki sztuki plecionkarskiej – zapoznają się z wyposażeniem warsztatu wikliniarza, nauczą się tworzyć kosze od podstaw, poznają różne sposoby wyplatania – sploty, zakończenia, uchwyty. Przekonają się także, że wiklina to nie tylko kosze, ale także wianki, pojemniki, tace, świeczniki, osłonki, a nawet kolczyki i talerze! Każdy będzie miał okazję do zrealizowania swoich własnych, niepowtarzalnych wiklinowych pomysłów. Wszystkie te wiklinowe cuda będzie można zabrać ze sobą do domu zgodnie z zasadą: „Co wyplatam, to moje” :)
Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się także między innymi: o czym szumią wierzby, dlaczego jedna para to ósemka oraz co to jest gima i dlaczego trzyma :)
Serdecznie zapraszamy do wspólnego wyplatania :)

Kontakt ws. sekcji: tel. (22) 773 55 99 | 517 217 680

Recenzje

Rewelacyjne warsztaty, super Prowadząca.
Ewa J.
29.09.2022 10:10

Inni klienci oglądali również