Lista zajęć Kamila Calińska Zajęcia teatralne dla dzieci - Kolegiacka

Zajęcia teatralne dla dzieci - Kolegiacka

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Nazwa zajęć: Zajęcia teatralne dla dzieci
Prowadzący: Kamila Calińska
Wiek: 5-10 lat
Dzień i godzina zajęć:
środa, godz. 16:30-17:30 (5-7 lat),
środa, godz. 17:30-18:30 (8-10 lat).
Koszt: 100 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć:
Mam na imię Kamila. Jestem miłośniczką dobrej zabawy. Uwielbiam czytać dzieciom bajki i różne opowiadania, czasem wesołe, czasem trochę straszne. Moje zajęcia to zabawa w teatr. Czekam na Ciebie, bo w grupie raźniej. Razem stworzymy przedstawienie, a nawet dwa! Na moich zajęciach będziemy poznawać siebie nawzajem, zwyczaje teatralne oraz uczyć się gry aktorskiej. Na moich zajęciach nie będziemy mówić wierszyków bez zrozumienia.
Zajęcia teatralne dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych opieram na kształtowaniu świadomości scenicznej dzieci i współpracy. W trakcie roku szkolnego odbędą się dwie premiery-przed feriami zimowymi oraz przed wakacjami. Zanim jednak zaczniemy prawdziwą pracę nad przedstawieniem, będziemy się bawić, improwizować, ćwiczyć wymowę, plastykę ciała i koncentrację uwagi. Po około dwóch miesiącach zabaw integracyjnych zaczynamy pracę nad spektaklem: uczymy się roli, piosenek, ćwiczymy sceny.

Kamila Calińska - aktorka i pedagog. W ostatnich latach prowadzę warsztaty teatralne i aktorskie w warszawskich domach kultury, przedszkolach i szkołach. Wcześniej byłam związana z Centrum Kreatywności Dziecięcej Aureliuszowo, które organizowało warsztaty kreatywnego myślenia w przedszkolach i szkołach. Od kilku lat jestem wolontariuszką współpracującą z Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, gdzie prowadzę warsztaty oparte zarówno na kreatywnym myśleniu, jak i na teatrze dla małych pacjentów.

Recenzje

Pani Kamila to bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Ma niesamowite podejście do dzieci. Syn uwielbia chodzić na zajęcia i za każdym razem czeka na nie z niecierpliwością :)
Filip R.
26.05.2023 22:58

Inni klienci oglądali również