Lista zajęć Aneta Sikora Grupa taneczna Art Rock

Grupa taneczna Art Rock

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

GRUPA TANECZNA ART ROCK
Młodzi tancerze w pierwszych latach nauki poznają podstawy tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego, aby w przyszłości mieli narzędzia i możliwości do wyrażania emocji poprzez taniec. Technikami wspomagającymi osiągnięcie jak najlepszych rezultatów jest gimnastyka połączona z podstawowymi elementami akrobatyki oraz joga. Oprócz nacisku na rozwój indywidualny, zwracana jest szczególna uwaga na umiejętności pracy w grupie, gdzie każda osoba znajdzie swoje miejsce. Zespół Art Rock powstał we wrześniu 2016 roku. Choreografem i kierownikiem artystycznym jest Aneta Sikora-tancerka, choreograf, pedagog. Ze względna wiek i poziom zaawansowania, zespół jest podzielony na trzy grupy. W każdej z nich program i metody nauczania są dostosowane do dzieci i młodzieży.

**Art. Rock 1 kontynuacja (do 13-18 lat) - GRUPA ZAMKNIĘTA!
Zajęcia 2 raz w tygodniu po 90 min (wtorki 19.30-21.00 i czwartki o godzinie 19.30-21.00)
opłata: 130 zł/ 580 zł/ 1170 zł
opłata miesięczna/semestralna/kwartalna

**Art Rock 2 kontynuacja (9-12 lat) - GRUPA ZAMKNIĘTA!
(istnieje mozliwość dołączenia po konsultacji z instruktorką)
Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min (wtorki 18.00-19.30 i czwartki 18.00-19.30)
opłata: 130 zł/ 580 zł/ 1170 zł
opłata miesięczna/semstralna/roczna

Zajęcia rozpoczynają sie od 6 września 2020.

Prowadzenie: Aneta Sikora- nauczyciel tańca, pedagog, choreograf, animator kultury, tancerka. Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 6 lat od tańca ludowego. Wielokrotnie brała udział w warsztatach tanecznych m.in. w ramaech Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie oraz Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Współczesnego w Kaliszu.  W 2004r. ukończyła kurs instruktorski o specjalności taniec współczesny w Bydgoszczy. W latach 2003-2012 była tancerką w olsztyńskim Teatrze Tańca TeDeTe. W 2007 roku ukończyła 5-letnie studia magisterskie, pedagogikę o specjalności animacja społeczno-kulturalna w Olsztynie, broniąc pracy pt. ,,Taniec współczesny i jego znaczenie w rozwoju młodzieży”. W latach 2006-2012 była instruktorem i choreografem grupy tanecznej ,,Pro Contra” działającym przy Iławskim Centrum Kultury. W swojej pracy artystycznej łączy technikę tańca współczesnego, bazującą na teorii tańca Rudolfa von Labana z tańcem klasycznym i jazzowym.  Taniec jest dla niej niepowtarzalnym kanałem komunikacji, gdzie za pomocą ruchu ciało może wyrazić więcej niż słowa.

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Informacja:
Krakowska Karta Dużej Rodziny (KKR3+) oraz Karta N daje 50% zniżki na opłaty za zajęcia dla dzieci oraz osób dorosłych.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również