Lista zajęć Monika Cichy Zespół taneczny Moniki Cichy

Zespół taneczny Moniki Cichy

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Zajęcia prowadzone są na poziomie zaawansowanym w stałej, zamkniętej grupie. Na zajęciach rozwija się umiejętności taneczne, doskonali technikę, polepsza się motorykę, zajęcia uczą kontroli ciała, pewności siebie, pozwalają uwolnić emocje. Grupa trenuje pod okiem Moniki Cichy – trenerki tańca towarzyskiego i nowoczesnego, laureatki wielu międzynarodowych turniejów tańca. Jej autorskie choreografie do wyselekcjonowanej muzyki z różnych gatunków łączą liczne style: taniec nowoczesny, hip-hop, jazz i taniec towarzyski. Układy taneczne prezentowane są na różnego rodzaju przeglądach i konkursach tanecznych.

Uwaga: główny człon grupy stanowią uczestnicy zeszłorocznej, najstarszej grupy tańca nowoczesnego, a o naborze nowych uczestników każdorazowo decydować będzie instruktor weryfikując predyspozycjie i umiejętności.

Instruktor:
Monika Cichy - od prawie 18 lat trenuję taniec towarzyski, na swoim koncie ma ogromną ilość tytułów. Brała udział w wielu międzynarodowych turniejach tańca. Aktualnie skupia się na nauczaniu tańca innych. Specjalizuje się zarówno w nauce dzieci jak i dorosłych.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu 60 minut - poniedziałek godz. 18.00

Cena: 80 zł/m-c
80 zł/ 280 zł/ 560 zł *

*opłata miesięczna/semestralna/roczna

Honorujemy Krakowską Kartę Rodzinną 3+ (KKR3+) oraz Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem (KKRN). Posiadanie karty upoważnia do 50% zniżki.

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych

Termin zajęć będzie ustalony po zebraniu się grupy

Ceny za rok zajęciowy są liczone od października do czerwca. Wrzesień płatny dodatkowo

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również