Lista zajęć Agnieszka Wróbel Angielski dla maluchów

Angielski dla maluchów

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

ANGIELSKI DLA MALUCHÓW
Zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych prowadzone są na kilku poziomach zaawansowania w zależności od liczebności grup i znajomości języka, którym wykazują się uczestnicy kursu:Grupa najmłodsza (5 – 6 latki). Praca z maluchami polega na oswojeniu ich z brzmieniem języka i osłuchaniu. Dzieci uczą się rozumieć obcy język, potrafią wykonać proste polecenia. Nauka przebiega zazwyczaj bez podręcznika i oparta jest na grach, zabawach i piosenkach. Dodatkowo dzieci pracują na zestawach typu „memorki”, które oprócz programowego słownictwa i zagadnień wdrażają sporą ilość nowych słówek.

Starsze przedszkolaki (6 i 7 latki). Podobnie, jak u dzieci przedszkolnych silny nacisk kładzie się na rozumienie języka i wykonywanie poleceń przez dzieci. Przedszkolaki pracują w oparciu o podręcznik, lekcje urozmaicone są grami i zabawami. Dodatkowo, dzieci uczą się słówek przez pracę z „memory”. Program pracy z dziećmi i jego tempo ulegają modyfikacjom w zależności od zaawansowanie językowego dzieci i ich zdolności recepcyjnych. Zajęcia prowadzone są w ciepłej, przyjaznej atmosferze, która umożliwia nabrania pozytywnych skojarzeń z nauką języka obcego.

Oferta dla dzieci ze szkoły podstawowej. Zajęcia pomagają rozwijać wszystkie podstawowe kompetencje językowe: umiejętność czytania, pisania, mówienia i odsłuchu języka angielskiego. Najmłodsi uczestnicy rozwijają się i odnoszą sukcesy, kiedy nauka przebiega w sposób interaktywny, zawierający elementy zabawy. Tym samym, program zajęć jest realizowany w oparciu o sprawdzoną serię podręczników dla dzieci, wykorzystującą dużą ilością piosenek, wierszyków, rysunków, co pozwala dzieciom na przyswajanie treści w sposób atrakcyjny i trwały. Taki sposób nauki języka angielskiego przynosi zadowolenie zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom, o czym świadczy fakt kontynuowania kursu przez wielu młodych uczestników.

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po 45 minut.
koszt: 70 zł/ 315 zł/ 630 zł*
opłata miesięczna/semestralna/roczna

Grupa 5-6 latki - poniedziałki grupa 15.15-16.00 - pierwsze zajęcia 19 września
Grupa 5-6 latki- poniedziałek grupa 16.05-16.50 - pierwsze zajęcia 19 września
Grupa 1-2 klasa szkoły podstawowej - poniedziałki 16.55-17.40 - pierwsze zajęcia 19 września
Grupa 3 klasa szkoły podstawowej - poniedziałki 17.45-18.30 - pierwsze zajęcia 19 września

Grupa 5-6 latki- wtorki grupa 16.40-17.25 - pierwsze zajęcia 20 września
Grupa 4-6 klasa szkoły podstawowej - wtorki 17.30-18.15 - pierwsze zajęcia 20 września
Grupa 7-8 klasa szkoły podstawowej - wtorki 18.20-19.05 - trwa nabór

Prowadzenie: Agnieszka Wróbel

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Informacja:
Krakowska Karta (KKR3+) oraz Karta N daje 50% zniżki na opłaty za zajęcia dla dzieci oraz osób dorosłych.

Recenzje

Tomasz K.
22.02.2023 09:56

Inni klienci oglądali również