Karate

Kategoria

sport / sztuki walki

Opis

od 4 lat

Zajęcia ruchowe z elementami karate, sztuka walki i samoobrony przy użyciu własnego ciała

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN powstał w 2007 roku w oparciu o siłę ducha i charakteru Katarzyny i Marcina Sieradzkich. Z biegiem czasu stał się spełnieniem marzeń o prężnej szkole karate kyokushin dla dzieci i młodzieży.

Od początku istnienia KSW KYOKUSHIN zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych trenerów z użyciem nowoczesnych metod i form oddziaływania na młodego człowieka oraz rodzinę. Jako główny cel, prowadzący zajęcia stawiają sobie kreatywność i pomysłowość, w oparciu o szczere i uczciwe kontakty ze swoimi wychowankami.

Z najstarszą młodzieżą trenerzy pracują w oparciu o najnowsze i zaawansowane programy szkolenia. Duże zaangażowanie w trening, poparte jasnymi zasadami, przyniosło zawodnikom KSW KYOKUSHIN wiele sukcesów oraz medale Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

piątek
PIERWSZE ZAJĘCIA - 9 WRZEŚNIE GODZ 17.00-17.40 DLA OBU GRUP RAZEM

godz. 16:40 – 17:20 (4-7 lat)
godz. 17.35-18.15 (8+ lat)
Ostateczną decyzję o przydziale do grupy podejmuje instruktor
cena: 80 zł / m-c

O instruktorze:
Katarzyna i Marcin Sieradzcy – – instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć karate z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi zawodnikami. Trenerzy z licznymi sukcesami startowymi – wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, reprezentanci kraju na turniejach międzynarodowych – Mistrzostwa Europy i Świata. Aktualnie realizują się jako trenerzy i wychowawcy zawodników z licznymi sukcesami na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Gr I (16.40-17.20) 4-7 lat
Gr II (17.35-18.15) wiek 8+


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Hubert Ś.
29.10.2022 21:52