Zespół młodzieżowy OKO

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia w poniedziałki w godz. 18.00 - 19.30 ( Sala 23 )
Oplata 160 zł / miesiąc

Zapraszamy wszystkich młodych wokalistów w wieku 10 - 15 lat, których pasją jest śpiewanie i chcą rozwijać się w tym kierunku pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Podczas zajęć będziemy wspólnie ćwiczyli emisję głosu i techniki wokalne, pracując na znanych utworach z gatunku muzyki pop, r&b, gospel i soul, zarówno współczesnych twórców, jak i sięgając po klasykę poszczególnych gatunków.

Instruktorzy
Anna Żaczek-Biderman - współzałożycielka i liderka Sound’n’Grace, od lat zajmuje się grupami wokalnymi, aranżacjami i produkcją wokali, komponuje i pisze teksty. Instruktorka warsztatów chóralnych. Z Ośrodkiem Kultury Ochoty związana od kilkunastu lat, prowadząc z Kamilem Mokrzyckim chóry: mieszany All That Sound i żeński SouLadies. Współpracowała z Teatrem Kwadrat i Teatrem Powszechnym. Sound’n’Grace wydali trzy albumy studyjne, w tym złote i platynowe, a jako kolektyw wygrali m.in. Eska Music Award i byli nominowani do nagrody MTV. Nazywani są najlepszym chórem w Polsce, koncertują w kraju i za granicą. Współbrzmienia zawsze były pasją Ani, a praca muzyczna z ludźmi - zarówno w zespołach, jak i z kompletnie nowymi grupami, to największa motywacja i główne źródło jej energii.

Kamil Mokrzycki wokalista, współzałożyciel i lider zespołu SoundnGrace, od ponad 15 lat pracujący z zespołami wokalnymi.
Dyrygent chórów SouLadies i AllthatSound działających przy Ośrodku Kultury Ochoty. Doświadczenia muzycznego nabierał w liceum Jana III Sobieskiego śpiewając w szkolnym chórze Tutti Cantamus, pod batutą Izabeli Tomaszewskiej koncertując w Polsce i za granicą. Edukacje muzyczną kontynuował w szkole muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego u Pani Profesor Grażyny Jędras.

Przez wszystkie lata swojej drogi muzycznej czułem ze muzyka to dużo więcej niż tylko nuty i dźwięki , dziś wiem ze jest to drogowskaz do zaglądania w głąb siebie do pełniejszego doświadczania życia. Muzyka to agape bez względu czy doświadczamy jej z innymi czy sami. Muzyka to obrazy w mojej głowie …

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również