Lista zajęć Bartosz Pietrzyk Zajęcia teatralne w Kolorowej dla dzieci i młodzieży

Zajęcia teatralne w Kolorowej dla dzieci i młodzieży

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Powoli kończymy sezon - nowe zapisy już pod koniec sierpnia. Zapraszamy!

"Kurtynka"
Zajęcia teatralne to szereg gier animacyjnych i form dramowych wpisujący się w zakres teatru animacji przedmiotu i pobudzania wyobraźni. W ramach warsztatów dzieci poznają: podstawowe techniki animacji i zabawy teatralne, elementy emisji głosu i dykcji, przełamią nieśmiałość i rozwiną wyobraźnię! Zwieńczeniem rocznej pracy będzie prezentacja małej formy scenicznej - spektaklu. Sercem teatru jest wyobraźnia!

"Prolog"
Zastanawiasz się czy teatr jest dla Ciebie? Czy się tam odnajdziesz? To pozwól, że odpowiem: Teatr to nie tylko "TEATR" to też rozwijanie kreatywności, pomysłowości i pewności siebie! To przygoda wśród znajomych i robienie czegoś od zera. W ramach naszych zajęć nauczysz się tworzyć etiudy teatralne, pracować z rekwizytem, operować słowem i dźwiękiem. Zagrasz w spektaklu teatralnym, stworzysz niepowtarzalną rolę i weźmiesz udział w przeglądach teatralnych! Tak, teatr jest dla Ciebie. I na pewno się odnajdziesz. Ps. Prowadzący naprawdę jest zabawny i poprawi nawet najgorszy dzień!

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie instruktorowi podpisanego Regulaminu dostępnego do pobrania ze strony www.kolorowa.arsus.pl w zakładce "Dokumenty"

termin zajęć:
piątki
"Kurtynka" - godz. 16.00 - 17.00
"Prolog" - godz. 17.15 - 18.30

opłata:
"Kurtynka" - 100 zł mies. (4 zajęcia)
"Prolog" - 120 zł mies. (4 zajęcia)

instruktor: Bartosz Pietrzyk

Recenzje

Super zajęcia
Ilona K.
27.11.2022 18:29

Inni klienci oglądali również