Lista zajęć EMISJA GŁOSU - MAŁGORZATA NOWOSAD, KAROLINA BENKE, IRINA PUSKHAROVA, ANDŻELIKA ADAMUS, MONIKA KUCZERA, PIOTR SAWICKI

EMISJA GŁOSU - MAŁGORZATA NOWOSAD, KAROLINA BENKE, IRINA PUSKHAROVA, ANDŻELIKA ADAMUS, MONIKA KUCZERA, PIOTR SAWICKI

Kategoria

muzyka / emisja głosu

Opis

Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Instruktorzy będę się kontaktowali bezpośrednio z zapisanymi chętnymi do wyczerpania miejsc.

Prowadząca: Małgorzata Duk- Nowosad

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Była solistka Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Współpracowała z muzykami czołówki polskiej sceny muzycznej. Laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie oraz wielu innych.

Prowadząca: Irina Puskharova

Absolwentka South Ukrainian National Pedagogical University named after K. D. Ushynsky w dziedzinie mistrzowskiej sztuki muzycznej (wokal); pedagogiki muzycznej i edukacji (fortepian); specjalizacji w dziedzinie teorii muzyki. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach z zakresu teorii muzyki i śpiewu solowego. Wieloletni nauczyciel Szkoły Artystycznej w Odessie (solfeż, muzyka, literatura, historia sztuki, fortepian, wokal).

Prowadząca: Karolina Benke

Absolwentka wokalistyki Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Szkoły Muzycznej II stopnia im. J. Elsnera w Warszawie. Swoje umiejętności doskonaliła podczas licznych kursów mistrzowskich. Koncertuje z repertuarem operowym i kameralnym. Zajmowała się tańcem klasycznym, towarzyskim, jazzowym i współczesnym.

Prowadząca: Andżelika Adamus

Andżelika Adamus - to instruktorka z wykształceniem wyższym muzycznym i ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Biorąc udział w festiwalach i konkursach pani Andżelika i Jej zespoły wokalne zdobyły wiele prestiżowych nagród.
W sezonie 2022/23 instruktorka zaprasza wszystkich chętnych uczestników na zajęcia wokalne prowadzone w zespole międzynarodowym ( kierunek estradowy, nowoczesny repertuar), na zajęcia indywidualne z emisji głosu (wokal estradowy, praca z mikrofonem), a także na indywidualne lekcje nauki gry na fortepianie.

Prowadząca: Monika Kuczera (zajęcia ruszają od października 2022)

Monika Kuczera. Absolwentka śpiewu solowego we Wrocławiu, wokalistka, producentka muzyczna, założycielka zespołu wokalnego Luna Voices, oraz pedagog śpiewu. Naukę śpiewu opiera głównie na technice mixu, z uwzględnieniem naturalnego rozwoju głosu. Zapraszam chętnych do zapisów na indywidualne lekcje śpiewu oraz zajęcia grupowe.

Prowadzący: Piotr Sawicki

Piotr Sawicki- wokalista , kompozytor , aranżer , multiinstrumentalista ( skrzypce , fortepian , keyboards , mandolina , kotły , harmonijka ustna ) ukończył Wydział Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach . Muzyka jest jego pasją od dzieciństwa ,kiedy to zdobywał nagrody w konkursach skrzypcowych. Wygrał konkurs ZAKR-u na piosenkę autorską jako kompozytor i wykonawca , otrzymał też trzecią nagrodę w opolskich premierach jako wokalista , kompozytor i aranżer. Dokonał wielu nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji .

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

Patrycja G.
24.12.2022 09:45
Arkadiusz P.
30.11.2022 09:22
Małgorzata T.
28.09.2022 15:02