Salsa

Kategoria

taniec / inne

Opis

Salsa ladies styling - to zajęcia skierowane wyłącznie do kobiet.

Dzięki Salsa ladies styling poczujesz się pewnie zarówno na parkiecie, jak i poza nim!

Zajęcia są dla pań, które chciałyby zyskać więcej pewności siebie, wykorzystując taniec do pokazania swoich najlepszych cech, ale też dla kobiet, które już tańczą, ale nie czują się w pełni swobodnie na parkiecie.
Każde zajęcia poświęcone są wytańczeniu podstawowych kroków i figur salsowych, które poprzez wykorzystanie pracy rąk i bioder nadają choreografii kobiecy styl.
Na zajęciach uwolnisz skumulowaną w sobie energię, wyrazisz siebie za pomocą tańca, poznasz pamięć ruchową, nauczysz się właściwej koordynacji i rytmu.
Praca nad kontrolą ciała jest bardzo ważna w tańcu (i nie tylko!), dlatego na tych zajęciach nauczysz się kontrolować swoje mięśnie, wypracujesz płynność i naturalność ruchów, poznasz swoje ciało w ruchu zaczynając od palców stóp aż po ramiona i głowę.

piątek, godz. 18.00-19.00.

Koszt udziału to 60 zł od osoby za miesiąc.

Salsa w parach to kurs salsy dla młodzieży i dorosłych w stylu liniowym dla początkujących. Program kursu podzielony jest na poziomy zaawansowania: 4 poziomy podstawowe, 4 średnio-zaawansowane i 4 poziomy zaawansowane. Każdy poziom składa się z 8 zajęć po 60 min. Na kolejnych poziomach uczestnicy uczą się kolejnych kombinacji w parach, kroków solowych i obrotów oraz ruchu ciała w salsie.
Na zajęcia należy zgłaszać się w parach, choć nie zamykamy drogi osobom indywidualnym. Nie gwarantujemy jednak znalezienia partnerki/partnera do tańca podczas zajęć.

środa, godz. 19.00-20.00.

Koszt udziału to 80 zł od pary za miesiąc.

Wszystkie zajęcia prowadzi instruktor Jacek Kowalczyk, zawodowy tancerz, trener oraz nauczyciel tańca w Egurrola Dance Studio, zawodowy nauczyciel tańca, choreograf oraz sędzia PZST w specjalizacji tańce par, absolwent AR oraz UMSC w Lublinie.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Salsa ladies styling
Salsa w parach


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji