Sensual Dance

Kategoria

taniec / latino

Opis

Sensual Dance
to rodzaj tańca, który pozwala na pełne wyrażenie swojej kobiecości. To mieszanka najgorętszych i najbardziej zmysłowych tanecznych ruchów, która ukierunkowana jest na wydobywaniu z kobiety wdzięku. Sensual Dance jest fundamentem dla wszystkich tańców, a ponieważ każda z kobiet ma wewnętrzną chęć do tańca, to właśnie ta naturalna, kobieca postać tańca, powoduje, że każda kobieta z lekkością odda się jego energii.

Chcesz się dowiedzieć jak poruszać się, żeby wyglądać zmysłowo? Jak ruch może podkreślić kobiecość? Jak wzbogacić taniec o subtelne ruchy i jak w dobrym guście wyzwolić swój naturalny wdzięk oraz jak uniknąć w tym przesady? Skorzystaj z zajęć Sensual Dance!

Kobiety uczestniczące w zajęciach chcą wyzwolić swoją grację i sex appeal. Na zajęciach zgłębią tajniki zmysłowego poruszania się wykorzystując wszelkie atuty kobiecego ciała. Każdy ruch ręki, głowy, nogi, a nawet spojrzenie mogą piękniej wyrazić naszą kobiecość. Zajęcia oparte są na prostych układach. Delikatność i piękna muzyka pozwalają wydobyć z każdej kobiety to, co w niej najpiękniejsze.

Na zajęcia Sensual Dance zapraszamy w piątki o godzinie 19.00-20.00.

Grupy poprowadzi instruktor Jacek Kowalczyk - zawodowy tancerz, trener oraz nauczyciel tańca w Egurrola Dance Studio, zawodowy nauczyciel tańca, choreograf oraz sędzia PZST w specjalizacji tańce par, absolwent AR oraz UMSC w Lublinie.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji