Lista zajęć Klub Rodziców: "Warsztaty umuzykalniające"

Klub Rodziców: "Warsztaty umuzykalniające"

Kategoria

inne / inne

Opis

Warsztaty umuzykalniające prowadzone w oparciu o teorię uczenia się muzyki wg amerykańskiego profesora E. E. Gorgona; prowadzenie: Monika Madej. Przy pomocy muzyki wykonywanej na żywo (śpiew, rytmizacja) dzieci odkrywają świat rytmów i skal. W spontaniczny sposób rozwijają swoje zdolności muzyczne oraz harmonię ruchową. Każdym zajęciom towarzyszą rekwizyty pobudzające dziecięcą wyobraźnię. Zapraszamy do wspólnego odkrywania świata dźwięków!

"WARSZTATY UMUZYKALNIAJĄCE" odbywają się wg comiesięcznego harmonogramu Klubu Rodziców, udostępnianego na naszej stronie internetowej: http://skotniki.ckpodgorza.pl/aktualnosci w zakładce AKTUALNOŚCI (szczegółowe informacje wkrótce),

Wstęp dla posiadaczy Karty Klubu Rodziców - bezpłatnie.
Koszt karty Klubu Rodziców: 10 zł/rok kulturalny*

Zapisy na zajęcia od 29 sierpnia, godz. 10:00 - w serwisie strefazajec.pl.
Przy zapisie do grupy prosimy podawać dane posiadacza karty Klubu Rodziców - osoby, które nie posiadają ważnej karty nie będą przyjowane do grupy.
Potwierdzenie zapisu stanowi mail zwrotny.

Centrum Kultury Podgórza
KLUB SKOTNIKI
ul. Batalionów Chłopskich 6
30-394 Kraków
tel. +48 12 262 51 06
+48 519 309 349
[email protected]
www.skotniki.ckpodgorza.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

Maksym H.
22.08.2023 14:47
Bardzo ubogacające zajęcia zarówno dla dziecka jak i rodzica. Bardzo mi się podoba nacisk na to, jak postępować względem dziecka również w domu a nie tylko na zajęciach. Dzięki temu wpływ spotkań nie ogranicza się tylko do czasu spędzonego w ośrodku.
Urszula K.
01.03.2023 17:24

Inni klienci oglądali również