Lista zajęć Nauka Gry na Gitarze

Nauka Gry na Gitarze

Opis

Nauka gry na gitarze

Zajęcia prowadzi:
Błażej Szyzdek absolwent studiów I stopnia na Akademii Muzycznej w Łodzi ze specjalizacją gitara jazzowa. Obecnie kontynuuje naukę na 4 roku studiów jazzowych Łódzkiej AM w klasie gitary.

Uczniowie doskonalą technikę gitarową i poszerzają swoje szeroko rozumiane umiejętności muzyczne: od nauki „słownictwa” akordowego do nauki piosenek.
Uczyć się grać od podstaw lub kontynuować swoją przygodę z gitarą mogą dzieci, młodzież i dorośli. Nauka gry na gitarze odbywa się w trybie zajęć indywidualnych i grupowych.

Inne obszary z zakresu nauki gry na gitarze obejmują – odpowiednio do wieku, poziomu zaawansowania, indywidualnych preferencji i zainteresowań:
improwizację:
gramy razem, czyli improwizujemy własne solówki, uczymy się dobierać własne dźwięki tak, by wyrazić się w języku muzycznym i tworzyć własny, typowy tylko dla nas samych styl wypowiedzi.
podstawy teorii muzyki:
odczarujemy pogląd, że teoria muzyki musi być trudna i nudna. Przy odpowiednim spojrzeniu jest to świetna zabawa intelektualna i bardzo pomocne narzędzie, które okaże się bezcenne w naszej muzycznej podróży!
harmonię:
na podstawie repertuaru zespołów takich jak Velvet Underground, The Beatles czy Radiohead, będziemy stopniowo poznawać różne kolory i układy dźwięków, rozpracowywać ich ułożenie względem siebie, by w końcu tworzyć własne progresje akordowe, następstwa harmoniczne, a nawet własne akordy.
ćwiczenia rytmiczne:
wyklaskiwanie rytmów, wypracowywanie dobrego poczucia czasu, precyzji i świadomości rytmicznej, żeby umieć dopasować środki rytmiczne do repertuaru, nad którym będziemy pracować.
pisanie własnych riffów, piosenek, ćwiczeń:
gdy poznamy nowy akord, skalę czy rytm – dlaczego by w oparciu o któryś z tych elementów nie napisać piosenki, wymyślić własnego ćwiczenia lub melodii.

Koszt zajęć 120 zł /miesiąc/grupa, 180 zł /miesiąc /indywidualnie
Zajęcia gry na gitarze odbywają się w soboty

Zapisy i płatności:
www.strefazajęć.pl

Zapisy i informacje:
mail: [email protected]
tele: (42) 652 62 27
bezpośrednio w MSK: Teofilów /Centrum Twórczości LUTNIA / 91-103 Łódź ul. Łanowa 14

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji