POKUS

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Studio Tańca „Pokus” – Taniec nowoczesny

Chcesz rozpocząć swoją taneczną przygodę i poznać tajniki tańca nowoczesnego? Zapraszamy do Studia Tańca „Pokus”! Zajęcia dedykowane są dzieciom od 7 roku życia.

Taniec nowoczesny to połączenie różnych stylów tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, breakdance. Zajęcia z tego rodzaju tańca są bardzo uniwersalne i różnorodne. Sprawia to, że taniec nowoczesny jest doskonałym początkiem przygody z tą aktywnością fizyczną - ucząc się tego stylu mamy możliwość obcowania z kilkoma różnymi rodzajami tańca.

Zajęcia Studia „Pokus”, każdemu uczestnikowi pozwolą na uwolnienie swojej energii i wyrażenie siebie w ciekawych choreografiach, umożliwią zachowanie dobrej kondycji i ogólnej sprawności fizycznej.
**Zajęcia odbywają się w poniedziałki i w środy w godz. 16.00-17.00 i 17.00-18.00. Zapisy poprzez portal StrefaZajęć.pl, ruszamy od października!

Koszt udziału to 60 zł od osoby za miesiąc **

Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania? Napisz na domchemika@domchemika.pl

W zastępstwie za Pana Wojciecha Gędka zajęcia prowadzi instruktor Jacek Kowalczyk - zawodowy tancerz, trener oraz nauczyciel tańca w Egurrola Dance Studio, zawodowy nauczyciel tańca, choreograf oraz sędzia PZST w specjalizacji tańce par, absolwent AR oraz UMSC w Lublinie.

Recenzje

brak recenzji