Lista zajęć Marta Andruchowycz Praca z ciałem z elementami jogi NOWOŚĆ

Praca z ciałem z elementami jogi NOWOŚĆ

Kategoria

fitness / joga

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa na zajęcia pracy z ciałem z elementami jogi. W subtelny i uważny sposób będziemy przyglądać się naszemu oddechowi i ciału. Podczas zajęć zarówno nasze ciało, jak i głowa będą miały okazję odpocząć i zregenerować się. Każdy z uczestników na własnej macie i w granicach własnych możliwości będzie miał okazję rozciągnąć i wzmocnić swoje ciało. Zajęcia są spokojne, dostosowane do poziomu grupy i zakończone prowadzoną relaksacją, trwającą około 10 minut.

Zajęcia rozpoczynają się 15.11.2022 r.

Zajęcia raz w tygodniu 60 minut, we wtorki o godzinie 17:15.

Koszt:
1 x w tygodniu
68 zł/karnet 4 wejścia
20 zł za pojedyncze zajęcia

Marta Andruchowycz od 2014 roku jest nauczycielką jogi. Jest studentką ostatniego roku psychologii. Łączy swoje zainteresowania dotyczące połączenia ciała i psychiki uczestnicząc w szeregu warsztatów poświęconych pracy z ciałem i emocjami oraz prowadząc zajęcia jogi. Swoją przygodę z jogą zaczęła bardzo wcześnie i przez lata praktyki własnej i nauczycielskiej miała okazję eksperymentować z różnymi rodzajami ruchu i praktyk uważności. Dzisiaj stara się łączyć pracę z ciałem ze swoją wiedzą psychologiczną i technikami opartymi o badania naukowe.

Recenzje

Super zajęcia, bardzo relaksujące. Dobrze sobie pójść do dniu pracy.
Igor C.
27.11.2022 19:59
Prowadząca zajęcia wprowadza bezpieczną, spokojną i przez to przyjemną atmosferę. "Nic na siłę." Widać, że jest dobrze przygotowana, sama jest praktykiem swoich ćwiczeń, a poza tym wyraża się w sposób komunikatywny i kulturalny. Nie ma tu mowy o żadnej "jogowej" indoktrynacji - po prostu konsekwentna praca z ciałem, prowadząca do rozluźnienia napięć.
Wiktor M.
26.11.2022 21:00

Inni klienci oglądali również