Cześć wiosno!

Opis

Cześć wiosno!

Przywitajmy wspólnie wiosnę! Wyruszmy na wyprawę do Otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. W programie: mini turniej łuczniczy, spacer botaniczny z odczytywaniem tropów oraz ognisko! Weźcie ze sobą jedzenie, które chcielibyście przygotować na ogniu!

Termin: 25.03
Godzina: 13.00

Prowadzenie: Łukasz Tulej

Wstęp wolny

Instruktor

Podróżnik, instruktor sztuki przetrwania i przyrodnik. Założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru, Koribeni . Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Trener i specjalista team building. Praktyk, komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, TVP2, Polsat, TVN. Prowadzi serię programów „Naturalnie Polska” i „Survivalowa rodzina” na Planete +.

Instruktor surwiwalu(PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS)

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również