Lista zajęć Jola Szyndler-Linette Koncert relaksacyjny - misy dźwiękowe 11/04 19:30-21:00

Koncert relaksacyjny - misy dźwiękowe 11/04 19:30-21:00

Kategoria

muzyka / inne

Opis

90-minutowy koncert relaksacyjny, połączony z masażem misami (przy większej ilości uczestników, masaż w aurze) to sesja głęboko relaksująca, która porusza dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu. To stymulacja wibroakustyczna, która oddziałuje na psychikę i ciało człowieka.
Fala dźwiękowa, docierając do ciała poprzez uszy, kości, mięśnie i skórę wpływa bezpośrednio na komórki i organy wewnętrzne. Częstotliwości dźwięku mis i gongów rezonują z naturalnymi częstotliwościami określonych narządów człowieka i są wzorcem stymulującym do poprawnego funkcjonowania przy różnych schorzeniach, a także przy prewencji i promocji zdrowia. Wybrzmiewająca muzyka działa kojąco, tworząc bezpieczną i przyjemną przestrzeń dźwiękową. Koncert jest swego rodzaju medytacją, która jest praktycznym sposobem uspokajania się, wyciszenia i treningiem umysłu.

Koncerty relaksacyjne dedykowane są wszystkim, chcącym zatrzymać na chwilę wir codziennych obowiązków, skupiając się na sobie, pozwolić nam otulić się dźwiękiem. Polecane są tym, którzy zmagają się ze zmęczeniem, złym samopoczuciem, czy też depresją. Przeciwskazania udziału w koncercie to rozrusznik, choroba Buergera i Raynauda oraz kobiety do 3 miesiąca ciąży.

Aby nie tracić mistycznego charakteru i móc “dopieścić” każdego uczestnika, sesje relaksacyjne odbywają się w grupach maksymalnie 30-osobowych.

Uczestnicy zajmują pozycje wygodne dla siebie (najczęściej w pozycji leżącej) na matach, kocach.
Na koncercie można usłyszeć i poczuć takie instrumenty, jak: gong wietrzny Fen, misy tybetańskie, misy kryształowe, handpan, tank drumy, dzwonki koshi i zaphir, różnego rodzaju kalimby, rainmaker, mbirę, cytrę, chimesty, ukulele, shakery i wiele innych.

Dodatkowo towarzyszą temu elementy aromaterapeutyczne: olejki eteryczne rozprowadzane w pomieszczeniu oraz na skroniach uczestników.

PROWADZĄCE KONCERT:

ALEKSANDRA GEWALD:
Zawodowy muzyk, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, instruktor muzyczny i teatralny, założycielka pracowni muzyczno-teatralnej, zainteresowana holistycznym podejściem do zdrowia, praktykująca mindfulness, jogę i medytację. Głęboko wierzy w uzdrawiającą moc muzyki. Ukończyła I,II, III i IV st. masażu wg metody Petera Hessa oraz kurs Mindfulnes.

JOLANTA SZYNDLER-LINETTE:
Z wykształcenia muzyk (ukończony Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie) z zamiłowania i pasji nauczycielka (ukończone Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne) oraz muzykoterapeutka (studia podyplomowe w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego). Fascynuje się ziołolecznictwem i zdrowym odżywianiem. W wolnych chwilach trenuje muai thai, zdobi przedmioty techniką decoupage i hibernuje naturę w żywicy epoksydowej.

Grupa zostanie uruchomiona przy zapisie min. 15 osób

Koszt - 120 zł

Sposób wpłaty:
PayU - po zalogowaniu się na swój profil w StrefaZajęć.pl.
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.

Kontakt:
Marta Szostak, [email protected], 506 879 198 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Z wykształcenia muzyk, z zamiłowania i pasji nauczycielka. W latach 2007-2015 byłam nauczycielką w Prywatnej Szkole Muzycznej I stopnia w Warszawie. W tym czasie ukończyłam liczne kursy organizowane przez Centrum Edukacji Nauczycieli Szkół Artystycznych. W 2011 roku uzyskałam stopień nauczyciela kontraktowego. W tym samym roku ukończyłam Podyplomowe Studia Menedżerskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W 2018 roku zrobiłam kurs z metody Gordona “Narzędzia pracy z dzieckiem w wieku niemowlęcym i przedszkolnym w oparciu o metodę umuzykalniania według E.E.Gordona”.
W 2020 otrzymałam Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „kultura w sieci”. W 2022 roku rozpoczęłam studia podyplomowe z muzykoterapii oraz Logorytmiki, a wiedzę tam zobytą "przemycam" również podczas zajęć.
Prowadzę zajęcia zarówno indywidualne (nauka gry na perkusji i fortepianie), jak i grupowe (autorskie zajęcia umuzykalniające dla dzieci, warsztaty perkusyjne dla młodzieży i dorosłych). Podczas zajęć wykorzystuję elementy metod E.E.Gordona, K.Orffa, E.J.Dalcroze'a i YMES.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 wt, 19:30
11.04.2023
1 godz. 30 min. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Rozłogi 18

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również