Lista zajęć Kinga Pawełska Pracownia malarstwa z modelem

Pracownia malarstwa z modelem

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Na zajęciach uczestnicy wykonują szkice i studium postaci, portret z żywym modelem lub modelką. Inspiracją są obrazy malarzy świata, różne style, aranżowania, sposoby i techniki pracy.
Wzorując się na Artystach minionych epok i tych współczesnych szukamy własnej ekspresji przy okazji studiując elementy anatomii, perspektywy czy różnicowania faktur. Obok nauki jest dużo zabawy z przebieraniem modela, by wpasował się w obraz Malarza znanego z historii sztuki.

Naszą wspólną podróż zaczniemy węglem, poprzez tusz, ołówek, akwarelę, gwasz, temperę, akryl i olej. Na papierze i płótnie. Istnieje możliwość eksperymentów z suchorytem, bądź linorytem.
Opłatę za Modela wnosimy dodatkowo, składką do Instruktora: ok. 50 zł za miesiąc.

Rozpoczęcie zapisów: wrzesień 2023 r.
Rozpoczęcie zajęć: październik 2023 r.
Zajęcia trwające 3 godziny.
Koszt uczestnictwa: 150 zł. za miesiąc.

Zajęcia odbywają się w:
poniedziałki w godz. 17:00-20:00- Instruktorka: Kinga Pawełska
Spotkania raz w tygodniu. Grupy do

Instruktor

Artysta plastyk, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Daleka kuzynka Witkacego po kądzieli, obdarzona talentami plastycznymi, które rozwijała na PWSSP w Poznaniu (dyplom 1993 rok) oraz na ASP w Krakowie (studia podyplomowe ukończone z wyróżnieniem w 2005 roku). Inspiruje się dawną sztuką Japonii, sztuką sakralną i tańcem.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Poniedziałek godz. 17:00


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również