Lista zajęć Anna Galas Tajniki komputera i internetu dla seniorów

Tajniki komputera i internetu dla seniorów

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Zapraszamy na zajęcia "Tajniki komputera i internetu dla seniorów" w terminie od października 2023 do czerwca 2024.

Zajęcia w II grupach prowadzone będą według harmonogramu:
Poniedziałek:

  • Grupa średniozaawansowana - godz. 12.10 -13.40
  • Grupa dla początkujących - godz. 13.45 - 15.15
    Inauguracja zajęć w dniu 9 października 2023 r.

Bezstresowa nauka obsługi komputerów i internetu dla seniorów. Zajęcia w małych grupach, każdy słuchacz dysponuje w czasie kursu komputerem, można ćwiczyć także na własnym, przyniesionym notebooku. Zajęcia dla poczatkujących prowadzone będą od podstaw, nie wymagany jest uprzedni kontakt z komputerem. Spotkania prowadzone są w atrakcyjny i przystępny sposób, bezproblemowo wprowadzając uczestników zajęć w świat komputera i internetu. Uczestnicy uczą się, że obsługa komputera i internetu jest prosta, daje dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i otwiera przed nimi nowe możliwości! Podczas zajęć uczestnik zdobywa wiedzę w zakresie m.in.: podstaw obsługi komputera i elementów zestawu komputerowego, zasad tworzenia dokumentów tekstowych w edytorze tekstu, wyszukiwania i wyboru informacji w internecie, komunikowania się za pomocą poczty elektronicznej, usług w sieci internet – bankowość elektroniczna, Skype, grupy dyskusyjne, porządkowania i chronienia własnych dokumentów.
W grupie średniozaawansowanej uczestnicy zajęć będą mogli nabyć umiejętności z zakresu obsługi komputera bardziej zaawansowanych funkcji w popularnych programach, takich jak: przeglądarki internetowe, programy biurowe. Poznają podstawy bezpieczeństwa w internecie, zarządzania plikami i folderami oraz korzystania z chmury. Zajęcia mogą również obejmować podstawy edycji zdjęć, korzystanie z mediów społecznościowych na wyższym poziomie oraz komunikację za pomocą nowoczesnych aplikacji.

Prowadząca: Anna Galas
Urodzona w Krakowie nauczycielka dyplomowana z ponad 42-letnim doświadczeniem pedagogicznym. Zajęcia komputerowe z osobami dorosłymi prowadzi od 16 lat. Spotkania przy komputerze przygotowuje w atrakcyjny i przystępny sposób, bezproblemowo wprowadzając kursantów w świat komputera i Internetu. Dostosowuje tempo do każdego ucznia, tłumacząc zagadnienia w spokojny i zrozumiały sposób.
Uczestnicy zdobywają wiedzę m.in. w zakresie: podstaw obsługi komputera i komórki, zasad tworzenia dokumentów tekstowych, wyszukiwania i wyboru informacji w Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, komunikatorów oraz usług internetowych – np. bankowości – a także porządkowania i chronienia własnych dokumentów. Pokazuje, że każdy wiek jest dobry na zdobywanie nowej wiedzy.

Informacja:
Zajecia odbywać się będą 1 raz w tygodniu po 90 minut w poniedziałek w pracownia nr 25 - II piętro.
Dostępne grupy:
Grupa średniozaawansowana: godz. 12:10-13:40
Grupa dla początkujących: godz. 13:45-15:15

Opłata roczna 585,00 zł płatna w miesiącznych ratach po 65 zł w terminie do 10-go bieżacego miesiąca zajęć.
Zachęcamy do płatności internetowych na numer konta: 97 1240 4722 1111 0000 4858 4359. Tytuł przelewu: CSW SOLVAY, imię i nazwisko uczestnika, nazwa zajęć, okres za jaki dokonywana jest płatność.
**Brak zgłoszenia rezygnacji z zajęć skutkuje naliczaniem opłat za kolejny miesiąc.

Zapisz się osobiście w biurze CSW Solvay lub on-line.
Zapraszamy serdecznie !!! **

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również