Lista zajęć Bogusława Olszówka DC: Nauka gry na pianinie dla początkujących

DC: Nauka gry na pianinie dla początkujących

Opis

NAUKA GRY NA PIANINIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Nauka gry na pianinie (od 6 lat) są to zajęcia skierowane do osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z tym instrumentem. Ich program dopasowywany jest indywidualnie do predyspozycji ucznia - podczas zajęć stosowane są zarówno elementy nauczania beznutowego, ze słuchu, jak i gry na podstawie muzycznej notacji. Zajęcia są też więc okazją do opanowania podstaw notacji muzycznej i poznania zróżnicowanego repertuaru muzycznego. Program zajęć oraz metoda nauczania dostosowane są indywidualnie do każdego ucznia – jego wieku, możliwości, zainteresowań muzycznych.

Zajęcia instrumentalne prowadzone na pianinie akustycznym. Dotyczą przede wszystkim nauki odczytywania nut na pięciolinii i klawiaturze, oraz opanowania podstaw techniki fortepianowej. Gra na instrumencie umuzykalnia, rozwija wyobraźnię, poprawia koordynację, koncentrację.

Prowadzący: Bogusława Olszówka

Zajęcia odbywają się we wtorki, środy i piątki. Ze względu na indywidualny charakter lekcji termin zajęć jest ustalany w biurze Dworu Czeczów: tel. 12 651 39 13, 509 590 322.

Przewidywany temin zajęć: wtorek, środa i piątek.

Koszt zajęć:
45 min - 65 zł,
z Kartą KKR3+ 45 minm - 32,50 zł

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również