Lista zajęć PASJODZIELENIE pracownia rozwoju - Kasia Ernest. Kiedy pasja przenika się z pracą.

PASJODZIELENIE pracownia rozwoju - Kasia Ernest. Kiedy pasja przenika się z pracą.

Opis

„Pasjodzielenie” to cykl warsztatów prowadzonych w ramach Pracowni Rozwoju Osobistego, inspirowanych sąsiedzkimi działaniami i pasjami, które dostarczają cennej wiedzy i umiejętności z bardzo różnych obszarów – od muzyki, rękodzielnictwa, ekologii po modę, dbanie o zdrowy styl życia i wiele innych. Każde spotkanie, szczególnie mieszkających „po sąsiedzku” osób jest cenną lekcją i niezwykle ciekawym doświadczeniem. Czasami staje się nawet początkiem nowej pasji czy zajęcia, które przynosi spełnienie i satysfakcję.

Zaproszeni goście dzielą się swoimi pasjami i historią, stając się często dla uczestników warsztatów źródłem inspiracji. Dzięki tym spotkaniom możemy poznać obszary dotąd nieznane, zdobyć nowe umiejętności i poznać ludzi, którzy również chcą się rozwijać, tak, aby realizować swoje marzenia.

Dzięki „Pasjodzieleniu” możemy po prostu wzajemnie się inspirować, uczyć i dobrze bawić.

W lutym nasze zaproszenie przyjęła Kasia Ernest, która opowie nam m.in. jak stworzyła swoją markę kosmetyczną

**Cześć, mam na imię Kasia.

*W każdym momencie mojego życia, cudowni ludzie ukształtowali każdy jego kawałek na bardzo ciekawe rozdziały. Niezależnie, czy były to krótkie epizody czy te z którymi jestem związana do dziś.

Od dnia, w którym zaczęłam pracować w firmie kosmetycznej wiedziałam, że chcę wiedzieć na ten temat więcej. I tym sposobem moja praca przekształciła się w coś, co kocham robić do dziś. Ta cześć mojego życia osiągnęła już pełnoletność;-)

W 2017 roku założyłam markę kosmetyczną i zaraziłam tą pasją również mojego syna.

I tak powstała mała rodzinna firma z pasją.

Już na samym początku postanowiliśmy, że będzie to mała, niszowa marka. Skomponowana z surowców które mają świetne działanie na nasze ciało i ducha, na którą będę miała całkowity wpływ, i która mnie nie przerośnie.

Będę miała tą przyjemność spotkać się z Państwem i opowiedzieć tym jak wygląda zrównoważona pielęgnacja. Chętnie podzielę się wiedzą o kosmetykach naturalnych. Szczotkowaniu i pielęgnacji ciała

Serdecznie zapraszam – Kasia

Prowadząca: Magdalena Knitter - dyplomowana life coach, trenerka rozwojowa i pedagożka. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada również certyfikat trenerski Teorii Ról Zespołowych wg dr M. Belbina. Specjalizuje się w tematach: szczęścia, relacji interpersonalnych, wzmacniania poczucia własnej wartości, komunikacji oraz współpracy. Prowadzi warsztaty umiejętności interpersonalnych, grupy rozwojowe, coachingi indywidualne oraz wyjazdy z rozwojem dla kobiet do Włoch.

Prowadzi też zajęcia dla pracowników firm, dla Biur Karier, wykładowców oraz studentów w zakresie budowania efektywnych zespołów oraz współpracy w zespole.

Autorka książek: „Najważniejsza decyzja” oraz „Kobieta w wewnętrznej podróży”.

Pracownia Rozwoju Osobistego to projekt, który powstał, aby dać możliwość wszechstronnego, szeroko rozumianego rozwoju każdemu człowiekowi, bez względu na wiek. Projekt ten działa na Dworcu Kultura CK w Piasecznie, we współpracy z Magdaleną Knitter Coaching, która rozwojem osobistym zajmuje się już od kilkunastu lat. Pomysł na niego wyrósł z warsztatów Grupy Rozwojowej dla kobiet, którą Magdalena Knitter prowadzi w CK Piaseczno od 9 lat. Doświadczenia pracy z ludźmi pokazały, że rozwój nie tylko podnosi poziom samoświadomości, ale pomaga spełniać się w bardzo różnych obszarach: społecznym, emocjonalnym czy zawodowym. Sprawia, że nie stoimy w miejscu, lecz dążymy do uzyskania pełni naszego potencjału, rozwijania posiadanych talentów lub odkrywania nowych, a także wypracowywania nowych umiejętności. Jest zatem siłą napędową, umożliwiającą realizację swoich marzeń i celów.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 18:00
26.02.2024
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji