Lista zajęć Dlaczego pies goni zwierzęta? - spotkanie z cyklu Podstawy psiego języka

Dlaczego pies goni zwierzęta? - spotkanie z cyklu Podstawy psiego języka

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Jak tworzyć dobrą relację z psem? Jak go wspierać? Co można zrobić, aby poczuł się lepiej? Podczas spotkania opowiemy co jest ważne dla psów podczas spacerów.

Czym jest łańcuch łowiecki i jakie są jego elementy? W jaki sposób różne typy psów reagują i w jaki sposób ten łańcuch miały wzmacniany i wyciszany? Podczas spotkania przyjrzymy się sposobom na zaspokojenie potrzeb łowieckich u psów i postaramy się je zrozumieć.

Prowadzenie: Psisłówka – Zofia Świerżewska – behawiorystka, wolontariuszka w schronisku na Paluchu, konsultantka psów w OTOZ Animals. Z wykształcenia pedagożka, absolwentka Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji. Ukończyła kurs trenerski i behawiorysty psów w szkole Wojtków Szkolenia. Opiekunka Szyszki i Buni.

W mojej pracy skupiam się na emocjach psów. Chcę dowiedzieć się z czego wynikają zachowania, które prezentują psy. Wiem, że zwykle trudności wynikają z niezaspokojonych potrzeb lub niezrozumienia psa. Spotykając się z klientami staram się zrobić wszystko aby poprawić i pogłębić relację pies-opiekun. Ważny jest dla mnie dialog między psem a jego opiekunem.

UWAGA: na spotkanie zapraszamy BEZ PIESKÓW. Dlaczego? Przyjdź i dowiedz się!

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również