ART BUSTING – Miau Kru

Kategoria

sztuka / zrób to sam

Opis

Kto z nas nie dorysował wąsów Pani na plakacie? Dodawaliśmy okulary, blizny i braki w uzębieniu ARTBUSTING jest nieco ambitniejszą wersją tych wygłupów i pretekstem do rozmowy o POLSKICH MALARZACH. Będziemy pracować na reprodukcjach obrazów, nadając im nowe znaczenie lub po prostu dorysowując nowe elementy otoczenia.

Koszt:
20 zł

Ważne!
Prosimy o uiszczenie wpłaty przed pierwszymi zajęciami przez strefazajec.pl lub przelewem w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w Terminal Kultury Gocław

Wpłaty przelewem należy dokonać na konto:
Nr konta bankowego: 88 2490 0005 0000 4530 4375 2288
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe

Wpłaty gotówkowe w kasie TKG
poniedziałek - piątek 10.00 – 18.00

Instruktor

Wszystkie koty są piękne! To hasło przewodnie dziewczyńskiej ekipy streetartowo-graficiarskiej Miau Kru. Cztery style, cztery charaktery, szalona mikstura kolorów, pozytywnej energii i kobiecej siły.

DUŚKA ZUO
Zawodowo tworzy grafiki, animacje i teledyski; hobbystycznie – graffiti i streetart. Śpiewa,rapuje, komponuje i uczy tego innych.
Prowadzi otwartą pracownię artystyczną Garaż na Długiej, organizuje wydarzenia i warsztaty, m.in. słynny cykl „Maluj gripa” poświęcony customizacji papieru do desek skateboardowych.

RURZOWA
Z wykształcenia pedagożka, z zamiłowania performerka i streetworkerka. Zajmuje się grafiką, tworzy kostiumy teatralne, prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kilka lat temu wzięł do ręki spray i od tej pory najbardziej lubi malować po ścianach :) Daje ubraniom drugie życie tworząc z nich wyjątkowe kreacje. Związana z kobiecą grupą streetart’ową MIAU KRU oraz grupą cyrkową KOLEKTYW INC. Inspirują ją kolory, życie miejskie, rośliny i ludzie :)
Uczęszczała m.in do Szkoły Projektowania i Konfekcjonowania Odzieży w Toruniu oraz Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie.

MISS DORYS
Twórczyni streetartu, graffiti i ilustracji, pisze opowiadania i felietony, obecnie pracuje nad powieścią ilustrowaną dla
dorosłych pt. „2001”. Organizatorka wystaw i warsztatów streetartowych.
Została dostrzeżona przez wiodącą polską markę artykułów graffiti i wspólnie stworzyli nowy kolor sygnowanego produktu.

GOSIA WADADA
Z wykształcenia inżynier, z zajawki artystka. Tworzy na pograniczu streetartu i graffiti; inspiracje czerpie z Azji, jako motyw przewodni malując atrybuty bogini Kali. Autorka dekoracji festiwalowych, instalacji artystycznych, murali,
designu foodtrucków, wystrojów lokali i restauracji oraz licznych warsztatów
artystycznych. Pochodzi z Krakowa, ale zakochała się w
Warszawie, gdzie dołączyła do MIAU KRU –pierwszej w Polsce kobiecej ekipy graffiti. Wspólnie organizują imprezy, wystawy i jamy streetartowe.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
sobota 11:00-13:00


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 11:00
13.04.2024
2 godz. sobota 11:00-13:00 Warszawa,
Terminal Kultury Gocław sala nr 226

Recenzje

Iza F.
21.04.2024 18:24

Inni klienci oglądali również