Lista zajęć Malarstwo intuicyjne - warsztaty rozwojowe

Malarstwo intuicyjne - warsztaty rozwojowe

Opis

NFORMACJA ORGANIZACYJNA
Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub [email protected]

Malarstwo intuicyjne - warsztaty rozowjowe

Potrzebujesz zmiany?

Pragniesz odnaleźć w sobie twórcę? A może po prostu chcesz namalować swój obraz?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK to zapraszam Cię na malowanie intuicyjne, które oparte na metodzie Vedic Art.

Ten warsztat to spotkanie z własną kreatywnością. Podczas tego warsztatu:

  1. poznasz 4 pierwsze zasady Vedic Art

  2. namalujesz swój obraz

  3. spotkasz się z samą/ym sobą, po to aby doświadczyć mądrości, która jest w każdej/ym z nas.

Istotą malarstwa intuicyjnego nie jest posiadanie talentu do malowania, tutaj najważniejsza jest umiejętność zaprzestania myślenia, logicznego kierowania pędzlem. Kiedy wyzbywamy się logiki, łączymy się z intuicją i polem nieograniczonych możliwości.

Vedic Art zmienia patrzenie na świat i poprawia jakość życia w namacalny sposób. Przez aktywne malowanie doświadczysz transformacji na kilku poziomach: duchowym, emocjonalnym, intuicyjnym i materialnym. W akcie twórczym uruchomisz moc sprawczą, którą możesz przenieść do codziennego życia. Rozwój przez doświadczenie ma największą wartość i najwyższą jakość, gdyż jest osobistym, bardzo indywidualnym i niepowtarzalnym przeżyciem.

PROWADZĄCA Małgorzata Dulińska

Vedic Art odkryłam w grudniu 2020 roku u Kasi Credo-Teter, która przeprowadziła mnie przez proces po raz pierwszy. Nigdy wcześniej nie malowałam i wydawało mi się, że to nie dla mnie. W Vedic Art nie trzeba umieć malować, a rzeczy i tak się dzieją. W tej metodzie podoba mi się to, że nie ocenia, akceptuje wszystko co przejawia się na płótnie. Jak dla mnie zawsze jest to głęboki proces transformujący i uwalniający, który zmienia nasze życie ma lepsze w wielu obszarach. Vedic Art zmienił moje życie, pokazał drogę zgodną z planem duszy, dodał odwagi i śmiałości w czerpaniu z życia garściami. Chcąc się tym dzielić z ludźmi w marcu 2023 roku ukończyłam kurs nauczycielski I stopnia Vedic Art i prowadzę warsztaty rozwojowe z tej metody.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
06.04.2024
4 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji