Lista zajęć TEATRALNE LATO W MIEŚCIE "Opowiedział dzięcioł sowie"

TEATRALNE LATO W MIEŚCIE "Opowiedział dzięcioł sowie"

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

TEATRALNE LATO W MIEŚCIE "Opowiedział Dzięcioł Sowie"

Zapraszamy na Teatralne Lato w Mieście podczas którego będziemy pracować nad spektaklem "Opowiedział Dzięcioł Sowie" wg. Jana Brzechwy. Wspólnie stworzymy scenografię do spektaklu i zaśpiewamy piosenkę finałową, każdy dostanie wspaniałą rolę do zagrania. Będzie wspaniała zabawa i edukacja z morałem. Spektakl powstanie wg ideii Teatr Dzieci dla Dzieci i pokaz premierowy będzie otwarty dla młodych widzów.

"Wilk Barnaba, Ryś Bazyli mieli sklepy, co pół mili. Sprzedawali swe towary, każdy drogi był i stary! Lecz zwierzęta wnet zmądrzały, własny sklepik zbudowały! Więc odeszły precz oszustwa, stare sery i kapusta, brudne łachy, liche pierze, nikt się na to nie nabierze! Wilk Barnaba, Ryś Bazyli także w dobro uwierzyli, że oszustwo nie popłaca, lecz uczciwa, zgodna praca.Teraz w lesie, wśród zwierzaków, saren, wilków, rysiów, ptaków wszyscy pragną moi Mili, by uczciwie wszyscy żyli!”

Opieka reżyserska: Cezary Żołyński, opieka scenograficzna: Iza Toroniewicz, nauka piosenki: Elżbieta Osiak.

Zajęcia trwają do poniedziałku 8 lipca do piątku 12 lipca w godzinach 10:30 - 14:00 i zostaną zakończone POKAZEM PREMIEROWYM

Koszt za calość zajęć 160 zł. / liczba miejsc ograniczona / wiek 10 +

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 10:30
08.07.2024
3 godz. 30 min. Warszawa,
Radość - sala widowiskowa

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również